Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження форм державного статистичного спостереження про ціни на природний газ та електроенергію, які постачаються споживачам

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 липня 2019 року N 230

Про затвердження форм державного статистичного спостереження про ціни на природний газ та електроенергію, які постачаються споживачам

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику", підпункту 4 пункту 4 Положення про Державну службу статистики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року N 481 (Постанова N 481), ураховуючи положення статей 80, 81, 95 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державного статистичного спостереження про ціни на природний газ та електроенергію й отримання повної, всебічної та об'єктивної статистичної інформації наказую:

1. Затвердити форми державного статистичного спостереження про ціни на природний газ та електроенергію, які постачаються споживачам, що додаються, та ввести їх у дію, починаючи зі звіту за II півріччя 2019 року:

1) N 1-газ (піврічна) "Звіт про вартість природного газу, який постачається споживачам";

2) N 1-електроенергія (піврічна) "Звіт про вартість електроенергії, яка постачається споживачам".

Коментар ЛІГА:ЗАКОН

У зв'язку з можливим коригуванням Держстатом України форм державних статистичних спостережень на етапі підготовки бланків до виготовлення друкарським способом форми, що додаються, будуть розміщені в системі після отримання ЛІГА:ЗАКОН тиражованих примірників бланків.

2. Поширити форми державного статистичного спостереження, затверджені цим наказом, на юридичних осіб.

3. Департаменту статистики зовнішньоекономічної діяльності та енергетики (Фризоренко А. О.):

1) здійснювати методологічне керівництво щодо збирання й опрацювання даних за формами державного статистичного спостереження, затвердженими цим наказом;

2) надати протягом трьох робочих днів департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) цей наказ в електронному форматі для оприлюднення на офіційному вебсайті Держстату.

4. Департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному вебсайті Держстату протягом трьох робочих днів після отримання його електронної версії.

5. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Держстату від 27 липня 2018 року N 161 "Про затвердження форм державного статистичного спостереження про ціни на природний газ та електроенергію, які постачаються споживачам" (Наказ N 161).

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

І. Є. Вернер
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали