Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 7-тнв (річна) "Звіт про травматизм на виробництві у 20__ році"

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 серпня 2014 року N 242

Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 7-тнв (річна) "Звіт про травматизм на виробництві у 20__ році"

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику", враховуючи положення статей 80, 81 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики травматизму на виробництві й отримання повної, всебічної та об'єктивної статистичної інформації наказую:

1. Затвердити форму державного статистичного спостереження зі статистики травматизму на виробництві N 7-тнв (річна) "Звіт про травматизм на виробництві у 20__ році" (далі - форма), що додається, та ввести її в дію, починаючи зі звіту за 2014 рік.

Коментар ЛІГА:ЗАКОН

У зв'язку з можливим коригуванням Держстатом України форм державних статистичних спостережень на етапі підготовки бланків до виготовлення друкарським способом, форма, що додається, буде розміщена в системі після отримання ЛІГА:ЗАКОН тиражованих примірників бланків.

2. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на юридичних осіб.

3. Департаменту статистики послуг (Кармазіна О. О.) здійснювати методологічне керівництво збиранням і опрацюванням даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

4. Керівникам територіальних органів державної статистики забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

5. Визнати таким, що втратив чинність з 01 січня 2015 року, наказ Держстату від 02 листопада 2012 року N 449 "Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 7-тнв (річна) "Звіт про травматизм на виробництві у 20__ році" (Наказ N 449).

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Власенко Н. С.

 

Голова

О. Г. Осауленко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали