Додаткова копія: Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 10-мех (один раз на два роки) "Звіт про наявність сільськогосподарської техніки в сільськогосподарських підприємствах"

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 серпня 2018 року N 173

Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 10-мех (один раз на два роки) "Звіт про наявність сільськогосподарської техніки в сільськогосподарських підприємствах"

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику", пункту 4 Положення про Державну службу статистики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року N 481 (Постанова N 481), ураховуючи положення статей 80, 81, 95 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державного статистичного спостереження щодо наявності сільськогосподарської техніки та отримання повної, всебічної та об'єктивної статистичної інформації наказую:

1. Затвердити форму державного статистичного спостереження щодо наявності сільськогосподарської техніки N 10-мех (один раз на два роки) "Звіт про наявність сільськогосподарської техніки в сільськогосподарських підприємствах", що додається, та ввести її у дію, починаючи зі звіту за 2019 рік.

Коментар ЛІГА:ЗАКОН

У зв'язку з можливим коригуванням Держстатом України форм державних статистичних спостережень на етапі підготовки бланків до виготовлення друкарським способом, форма, що додається, буде розміщена в системі після отримання ЛІГА:ЗАКОН тиражованих примірників бланків.

2. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на юридичних осіб.

3. Департаменту статистики сільського господарства та навколишнього середовища (Прокопенко О. М.):

1) здійснювати методологічне керівництво щодо збирання й опрацювання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом;

2) надати протягом трьох робочих днів департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) цей наказ в електронному вигляді для оприлюднення на офіційному веб-сайті Держстату.

4. Департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Держстату протягом трьох робочих днів після отримання його електронної версії.

5. Керівникам територіальних органів Держстату забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

6. Визнати таким, що втратив чинність, з 01 січня 2019 року наказ Держстату від 02 липня 2014 року N 206 "Про затвердження форм державних статистичних спостережень у галузі сільського господарства" (Наказ N 206) у частині форми державного статистичного спостереження N 10-мех (річна) "Наявність сільськогосподарської техніки в сільськогосподарських підприємствах у 20__ році" (Наказ N 206).

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

І. Вернер
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали