Додаткова копія: Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 1-субсидії (місячна) "Звіт про надання населенню субсидій"

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 грудня 2018 року N 285

Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 1-субсидії (місячна) "Звіт про надання населенню субсидій"

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику" та підпункту 4 пункту 4 Положення про Державну службу статистики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року N 481 (Постанова N 481), ураховуючи положення статей 80, 81, 95 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державного статистичного спостереження щодо надання населенню субсидій та отримання повної, всебічної та об'єктивної статистичної інформації наказую:

1. Затвердити форму державного статистичного спостереження N 1-субсидії (місячна) "Звіт про надання населенню субсидій", що додається, та ввести її в дію, починаючи зі звіту за січень 2019 року.

Коментар ЛІГА:ЗАКОН

У зв'язку з можливим коригуванням Держстатом України форми державних статистичних спостережень на етапі підготовки бланків до виготовлення друкарським способом форма, що додається, буде розміщена в системі після отримання ЛІГА:ЗАКОН тиражованих примірників бланків.

2. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на юридичних осіб, які здійснюють призначення житлових субсидій та контроль за їх цільовим використанням.

3. Департаменту статистики послуг (Кармазіна О. О.):

1) здійснювати методологічне керівництво щодо збирання й опрацювання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом;

2) надати протягом трьох робочих днів департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) цей наказ в електронному форматі для оприлюднення на офіційному веб-сайті Держстату.

4. Департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Держстату протягом трьох робочих днів після отримання його електронної версії.

5. Керівникам територіальних органів Держстату забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

6. Визнати таким, що втратив чинність, з 01 лютого 2019 року наказ Державної служби статистики України від 19 липня 2017 року N 176 "Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 1-субсидії (місячна) "Звіт про надання населенню субсидій" (Наказ N 176).

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

І. Є. Вернер
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали