ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 грудня 2011 року N 329

Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 1-П(ф) (місячна) "Терміновий звіт про виробництво промислової продукції (товарів, послуг) за видами"

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику", враховуючи положення статей 80, 81 Цивільного кодексу України, частини 8 статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики промисловості й отримання повної, всебічної та об'єктивної статистичної інформації наказую:

1. Затвердити форму державного статистичного спостереження зі статистики промисловості N 1-П(ф) (місячна) "Терміновий звіт про виробництво промислової продукції (товарів, послуг) за видами", що додається, та ввести її у дію, починаючи зі звіту за січень 2012 року.

Коментар ЛІГА:ЗАКОН

У зв'язку з можливим коригуванням Держкомстатом України форми державного статистичного спостереження на етапі підготовки бланків до виготовлення друкарським способом, форма, що додається, буде розміщена в системі після отримання ЛІГА:ЗАКОН тиражованих примірників бланків. 

2. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на фізичних осіб - підприємців, які займаються промисловими видами діяльності.

3. Департаменту статистики виробництва (Овденко Л. М.) здійснювати методологічне керівництво щодо збирання й опрацювання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

4. Керівникам територіальних органів державної статистики забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою

 

Голова комісії з проведення
реорганізації Держкомстату -
перший заступник Голови

В. О. Піщейко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали