ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 червня 2011 року N 167

Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 6-тп (ес) (річна) "Звіт про роботу електростанції"

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику", враховуючи положення статей 80, 81 Цивільного кодексу України, частини 8 статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики електроенергетики наказую:

1. Затвердити форму державного статистичного спостереження зі статистики виробництва електроенергетики 6-тп (ес) (річна) "Звіт про роботу електростанції", що додається, та ввести її у дію, починаючи зі звіту за 2011 рік.

Коментар ЛІГА:ЗАКОН

У зв'язку з можливим коригуванням Держкомстатом України форм державних статистичних спостережень на етапі підготовки бланків до виготовлення друкарським способом, форма, що додається, буде розміщена в системі після отримання ЛІГА:ЗАКОН тиражованих примірників бланків.

2. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на юридичних осіб, які мають електростанції.

3. Департаменту статистики виробництва (Овденко Л. М.) здійснювати методологічне керівництво щодо збирання й опрацювання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

4. Керівникам територіальних органів державної статистики забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

5. Визнати таким, що втратив чинність, з 1 січня 2012 року наказ Держкомстату від 01.09.2010 N 371 "Про затвердження форм державних статистичних спостережень зі статистики виробництва та розподілення електроенергії, тепла, газу та води" у частині затвердженняформ державних статистичних спостережень N 6-тп (річна),N 6-тп (гідро) (річна).

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

  

Голова комісії з питань
реорганізації Держкомстату -
перший заступник Голови

В. О. Піщейко

  
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали