ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 квітня 2011 року N 94

Про затвердження форми спеціального обстеження Реєстру статистичних одиниць N 4ОР-МО "Анкета обстеження підприємств щодо уточнення переліку місцевих одиниць"

Відповідно до статей 12, 14 Закону України "Про державну статистику", з метою підвищення якості даних Реєстру статистичних одиниць та отримання повної й об'єктивної статистичної інформації наказую:

1. Затвердити та ввести в дію з 1 січня 2012 року форму спеціального обстеження Реєстру статистичних одиниць N 4ОР-МО "Анкета обстеження підприємств щодо уточнення переліку місцевих одиниць" (далі - форма N 4ОР-МО), що додається.

Коментар ЛІГА:ЗАКОН

У зв'язку з можливим коригуванням Держкомстатом України форми державного статистичного спостереження на етапі підготовки бланків до виготовлення друкарським способом, форма, що додається, буде розміщена в системі після отримання ЛІГА:ЗАКОН тиражованих примірників бланків.  

2. Поширити форму N 4ОР-МО, затверджену цим наказом, на юридичних осіб, які мають відокремлені та структурні підрозділи, за переліком, визначеним органами державної статистики з урахуванням даних державних статистичних спостережень та фінансової звітності.

3. Департаменту планування та організації статистичних спостережень (Остапчук О. Е.):

3.1. Визначити необхідний тираж і передати до адміністративно-господарського департаменту для виготовлення оригінал бланка форми N 4ОР-МО, затвердженої цим наказом.

3.2. Здійснювати методологічне керівництво збиранням і опрацюванням даних за формою N 4ОР-МО, затвердженою цим наказом.

4. Адміністративно-господарському департаменту (Кобзар О. К.):

4.1. Забезпечити контроль за своєчасним виготовленням бланків форми N 4ОР-МО, затвердженої цим наказом, пакуванням їх у конверти та доставкою на адресу Головного міжрегіонального управління статистики у м. Києві до 30 грудня 2011 року.

4.2. Забезпечити доставку до 20 липня 2012 року бланків форми N 4ОР-МО, затвердженої цим наказом, із заповненими ідентифікаційними та довідковими відомостями щодо кожної юридичної особи, яка підлягає обстеженню, на адресу головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві та Управління статистики у місті Севастополі.

5. Головному міжрегіональному управлінню статистики у м. Києві (Кокурін А. І.):

5.1. Сформувати до 8 липня 2012 року перелік юридичних осіб, які підлягають обстеженню, за формою N 4ОР-МО, затвердженою цим наказом, у розрізі регіонів.

5.2. Підготувати до 12 липня 2012 року ідентифікаційні та довідкові відомості щодо кожної юридичної особи, яка підлягає обстеженню за формою N 4ОР-МО, затвердженою цим наказом.

5.3. Забезпечити до 16 липня 2012 року друк ідентифікаційних та довідкових відомостей щодо кожної юридичної особи, яка підлягає обстеженню, на бланку форми N 4ОР-МО, затвердженої цим наказом.

5.4. Забезпечити до 15 жовтня 2012 року опрацювання результатів обстеження за формою N 4ОР-МО, затвердженою цим наказом.

6. Начальникам головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві та Управління статистики у місті Севастополі забезпечити відправлення бланків форми N 4ОР-МО, затвердженої цим наказом, респондентам за їх місцезнаходженням і в установленому порядку здійснити збирання, опрацювання та подання даних на адресу Головного міжрегіонального управління статистики у м. Києві.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Колеснік В. І.

 

Голова комісії з проведення
реорганізації Держкомстату -
перший заступник Голови

В. О. Піщейко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали