Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження форми висновку лікарської комісії медичного закладу щодо необхідності постійного стороннього догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу та Інструкції про порядок його надання

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

31.07.2013

м. Київ

N 667

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
26 вересня 2013 р. за N 1666/24198

Про затвердження форми висновку лікарської комісії медичного закладу щодо необхідності постійного стороннього догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу та Інструкції про порядок його надання

З метою виконання статті 5 Закону України "Про психіатричну допомогу", пункту 7 Порядку надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 серпня 2000 року N 1192,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1.1. Форму висновку лікарської комісії медичного закладу щодо необхідності постійного стороннього догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, що додається.

1.2. Інструкцію про порядок надання висновку лікарської комісії медичного закладу щодо необхідності постійного стороннього догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, що додається.

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити виконання цього наказу.

3. Директору Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги (М. Хобзей) забезпечити подання цього наказу у встановленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони здоров'я України від 26 грудня 2000 року N 363 "Про затвердження форми висновку лікарської комісії медичного закладу щодо необхідності постійного стороннього догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу та Інструкції про порядок його заповнення", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 12 січня 2001 року за N 12/5203.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра О. Толстанова.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр

Р. Богатирьова

ПОГОДЖЕНО:

 

Заступник Голови Спільного
представницького органу
всеукраїнських профспілок
та профспілкових об'єднань

С. М. Кондрюк

Заступник Міністра соціальної
політики України -
керівник апарату

В. Коломієць

Перший заступник Голови
Спільного представницького органу
сторони роботодавців на
національному рівні

О. Мірошниченко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони здоров'я України
31.07.2013 N 667

Штамп закладу охорони здоров'я

 

Висновок лікарської комісії медичного закладу щодо необхідності постійного стороннього догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу N ___

Хворий
___________,
                                                                                            (прізвище, ім'я та по батькові)
рік народження _____, інвалід ___ групи внаслідок психічного розладу,
встановленої
(переглянутої) ,
                                                                                    (дата останнього перегляду або встановлення)
проживає разом з
_
               (прізвище, ім'я та по батькові особи, яка постійно здійснює догляд за хворим і проживає разом з ним)

за адресою
_.

За рівнем обмеження життєдіяльності (необхідне підкреслити): обмеження самообслуговування; обмеження здатності до самостійного пересування; обмеження здатності до орієнтації; обмеження здатності до спілкування; обмеження здатності контролювати свою поведінку
хворий
_
                                                                                              (прізвище, ім'я та по батькові)

потребує постійного стороннього догляду.

Висновок дійсний до ___________
                                                         (дата)

Голова комісії _____
                                                          (П. І. Б., підпис)

Члени комісії ______
                                                         (П. І. Б., підпис)

                        ______
                                                         (П. І.Б., підпис)

М. П.

Дата

 

В. о. директора Департаменту реформ
та розвитку медичної допомоги

Є. Мороз

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони здоров'я України
31.07.2013 N 667

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
26 вересня 2013 р. за N 1666/24198

Інструкція про порядок надання висновку лікарської комісії медичного закладу щодо необхідності постійного стороннього догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу

1. Висновок лікарської комісії медичного закладу щодо необхідності постійного стороннього догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу (далі - висновок ЛКК) видається лікарською консультативною комісією (далі - ЛКК) закладу охорони здоров'я за місцем проживання чи реєстрації інваліда.

2. Склад ЛКК затверджується наказом керівника закладу охорони здоров'я, який надає психіатричну допомогу (психоневрологічного диспансеру, центру, кабінету).

3. Висновок ЛКК видається протягом одного робочого дня за наявності заяви особи, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу та здійснює за ним постійний сторонній догляд, у довільній формі, а також медичної карти амбулаторного хворого за формою N 025/0, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 14 лютого 2012 року N 110 (Форма N 110), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 квітня 2012 року за N 661/20974 (далі - форма 025/о).

4. Підставою для надання висновку ЛКК закладу охорони здоров'я щодо необхідності постійного стороннього догляду за інвалідом I групи внаслідок психічного розладу є встановлення медико-соціальною експертною комісією I групи інвалідності внаслідок психічного розладу. Обмеження життєдіяльності повинні бути зумовлені психічним розладом.

5. Підставою для надання висновку ЛКК закладу охорони здоров'я щодо необхідності постійного стороннього догляду за інвалідом II групи внаслідок психічного розладу є постійна (упродовж не менше місяця) наявність в інваліда одного з перелічених видів обмеження життєдіяльності: обмеження самообслуговування - здатність до самообслуговування за допомогою інших осіб та нездатність до самообслуговування з використанням допоміжних засобів; обмеження здатності до самостійного пересування - здатність до самостійного пересування за допомогою інших осіб та нездатність до самостійного пересування з використанням допоміжних засобів; обмеження здатності до орієнтації - здатність до орієнтації в часі і просторі за допомогою інших осіб; обмеження здатності до спілкування - здатність до спілкування за допомогою інших осіб та нездатність до спілкування з використанням допоміжних засобів; обмеження здатності контролювати свою поведінку - здатність частково чи повністю контролювати свою поведінку тільки за допомогою інших осіб. Обмеження життєдіяльності повинні бути зумовлені психічним розладом.

6. Висновок ЛКК видається строком на 6 місяців.

7. Обґрунтований висновок ЛКК та рішення про необхідність постійного стороннього догляду за інвалідом записуються в медичну карту амбулаторного хворого (форма 025/о (Форма N 110)) за підписом членів ЛКК.

8. Висновок ЛКК надається особі, що звернулась із заявою, згідно з формою бланка, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 31 липня 2013 року N 667, за підписами членів ЛКК, завіреними печаткою закладу охорони здоров'я, у структурі якого перебуває ЛКК.

 

В. о. директора Департаменту реформ
та розвитку медичної допомоги

Є. Мороз
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали