МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 березня 2018 року N 476

Про затвердження і введення в дію Доповнення N 2 до Державної Фармакопеї України (II видання)

Відповідно до статті 2 Закону України "Про лікарські засоби", Закону України "Про приєднання України до Конвенції про розробку Європейської фармакопеї із поправками, внесеними відповідно до положень Протоколу до неї" (Закон N 5441-VI), Концепції Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до Законодавства Європейського Союзу, схваленої Законом України "Про Концепцію Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу", підпункту 10 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267 (Постанова N 267), та з метою подальшого удосконалення стандартизації та контролю якості лікарських засобів наказую:

1. Затвердити та ввести в дію з 16 березня 2018 року Доповнення N 2 до Державної Фармакопеї України (II видання), затвердженої наказом Міністерства охорони здоров'я України від 8 грудня 2015 року N 830 (Наказ N 830), що додається*.


* Не наводиться.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ілика Р. Р.

 

В. о. Міністра

У. Супрун
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали