МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 травня 2011 року N 478

Про затвердження і введення в дію складових галузевого стандарту вищої освіти України за напрямом підготовки 6.050102 "Комп'ютерна інженерія"

Відповідно до статей 11 і 13 Закону України "Про вищу освіту" наказую:

1. Затвердити та ввести в дію складові галузевого стандарту вищої освіти з галузі знань 0501 "Інформатика та обчислювальна техніка" за напрямом підготовки 6.050102 "Комп'ютерна інженерія":

освітньо-кваліфікаційну характеристику (далі - ОКХ) (Додаток 1);

освітньо-професійну програму (далі - ОПП) (Додаток 2).

2. Встановити, що затверджені складові галузевого стандарту вищої освіти (ОКХ та ОПП) запроваджуються у вищих навчальних закладах, які здійснюють підготовку бакалаврів з відповідного напряму.

3. Департаменту вищої освіти (Болюбаш Я. Я.), Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.), підкомісії з комп'ютерної інженерії Науково-методичної комісії з інформатики та обчислювальної техніки 0501 (Тарасенко В. П.) надавати вищим навчальним закладам науково-методичну допомогу з питань впровадження затверджених складових галузевого стандарту вищої освіти.

4. Департаменту вищої освіти (Болюбаш Я. Я.) забезпечити розміщення наказу на офіційному веб-сайті Міністерства (www.mon.gov.ua) та Інтернет-порталі "Єдине освітнє вікно України" (www.osvita.com).

5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на першого заступника Міністра Є. М. Суліму.

6. Наказ набуває чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр

Д. В. Табачник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали