Додаткова копія: Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг з ліцензування освітньої діяльності у сферах загальної середньої освіти та дошкільної освіти

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.11.2016 р. N 1113

Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг з ліцензування освітньої діяльності у сферах загальної середньої освіти та дошкільної освіти

Відповідно до законів України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), "Про освіту", "Про дошкільну освіту", "Про загальну середню освіту", статті 8 Закону України "Про адміністративні послуги" (Закон N 5203-VI), постанов Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року N 609 "Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України" (Постанова N 609) та від 30 грудня 2015 року N 1187 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти" (Постанова N 1187), розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 09 червня 2016 року N 406 "Про ліцензування освітньої діяльності у сферах загальної середньої освіти та дошкільної освіти у місті Києві" (Розпорядження N 406), та з метою інформування суб'єкта звернення про порядок отримання адміністративних послуг:

1. Затвердити інформаційну картку адміністративної послуги з видачі ліцензії на освітню діяльність (розширення провадження освітньої діяльності) у сфері загальної середньої освіти, що додається.

2. Затвердити інформаційну картку адміністративної послуги з видачі ліцензії на освітню діяльність (розширення провадження освітньої діяльності) у сфері дошкільної освіти, що додається.

3. Затвердити інформаційну картку адміністративної послуги з переоформлення ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері дошкільної освіти та/або загальної середньої освіти, що додається.

4. Затвердити інформаційну картку адміністративної послуги з анулювання ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері дошкільної освіти та/або загальної середньої освіти, що додається.

5. Затвердити технологічну картку адміністративної послуги з видачі ліцензії на освітню діяльність (розширення провадження освітньої діяльності) у сфері загальної середньої освіти, що додається.

6. Затвердити технологічну картку адміністративної послуги з видачі ліцензії на освітню діяльність (розширення провадження освітньої діяльності) у сфері дошкільної освіти, що додається.

7. Затвердити технологічну картку адміністративної послуги з переоформлення ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері дошкільної освіти та/або загальної середньої освіти, що додається.

8. Затвердити технологічну картку адміністративної послуги з анулювання ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері дошкільної освіти та/або загальної середньої освіти, що додається.

Коментар ЛІГА:ЗАКОН

Інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг з ліцензування освітньої діяльності у сферах загальної середньої освіти та дошкільної освіти готуються до введення

9. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити:

9.1. Дотримання вимог інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, зазначених у пунктах 1 - 8 цього розпорядження.

9.2. Розміщення інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, зазначених у пунктах 1 - 8 цього розпорядження на Єдиному веб-порталі територіальної громади міста Києва.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали