УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

22.05.2012

м. Київ

N 221


Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
11 червня 2012 р. за N 932/21244

Про затвердження Інструкції про грошове забезпечення слухачів Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Відповідно до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", постанови Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2007 року N 1294 "Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб"

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію про грошове забезпечення слухачів Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка, що додається.

2. З цим наказом ознайомити особовий склад Управління державної охорони України в частині, що стосується.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Начальник Управління
генерал-майор

С. Л. Кулик


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Управління державної охорони України
22.05.2012 N 221

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
11 червня 2012 р. за N 932/21244


ІНСТРУКЦІЯ
про грошове забезпечення слухачів Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка

I. Загальні положення

1.1. Ця Інструкція визначає особливості виплати грошового забезпечення слухачам Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка (далі - Інститут), які проходять військову службу за контрактом (навчання) в магістратурі за денною (очною) формою навчання.

1.2. Ця Інструкція розроблена на підставі Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", постанови Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2007 року N 1294 "Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб".

1.3. Грошове забезпечення слухачам Інституту виплачується в межах асигнувань, затверджених у кошторисі навчального закладу на грошове забезпечення військовослужбовців на відповідний бюджетний рік.

1.4. Слухачам, які проходять військову службу за контрактом (навчання) в магістратурі за денною (очною) формою навчання, виплата грошового забезпечення здійснюється в Інституті за грошовими атестатами.

1.5. Слухачам Інституту в разі зміни розмірів посадових окладів за останніми посадами, на яких вони перебували перед зарахуванням на навчання, виплачуються нові посадові оклади відповідно до чинного законодавства України.

II. Види грошового забезпечення

2.1. Слухачам Інституту протягом навчання виплачуються:

особам сержантського, старшинського і офіцерського складу, які зараховані на навчання до магістратури з підрозділів Управління державної охорони України, - оклади за останніми посадами, які вони займали перед зарахуванням на навчання, і оклади за військовим званням;

військовослужбовцям, які зараховані на навчання до магістратури з посад сержантського і старшинського складу та яким присвоєно перше офіцерське звання в період навчання, - оклади за посадою молодшого офіцера і оклади за військовим званням.

2.2. Додаткові види грошового забезпечення слухачів Інституту встановлюються наказом Начальника Управління державної охорони України або особою, що виконує його обов'язки чи посаду відповідно до наказу Управління державної охорони України від 03 квітня 2008 року N 95/ДСК, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 травня 2008 року за N 379/15070.

 

Перший заступник директора
Інституту Управління
державної охорони України
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка
підполковник

В. В. Штучний





 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали