МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 квітня 2008 року N 178

Про затвердження Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію (Наказ N 369) в системі Мінприроди

Із змінами і доповненнями, внесеними наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 5 жовтня 2011 року N 369 (Наказ N 369)

(Наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 5 жовтня 2011 року N 369 передбачено зміни до Інструкції, затвердженої цим наказом) (Наказ N 369)


(У назві і тексті наказу слова "конфіденційна інформація, що є власністю держави" у всіх відмінках замінено словами "службова інформація" у відповідному відмінку згідно з наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 5 жовтня 2011 року N 369) (Наказ N 369)


На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27.11.98 N 1893 "Про затвердження Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію" наказую:

1. Затвердити Інструкцію про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію (Наказ N 369) в Міністерстві охорони навколишнього природного середовища України (далі - Інструкція), що додається*.


* Не наводиться. 

2. Керівникам структурних підрозділів центрального апарату, урядових органів державного управління у складі Міністерства, територіальних органів та спеціальних підрозділів Мінприроди забезпечити організацію роботи у відповідності до цієї Інструкції.

3. Установити, що керівники структурних підрозділів центрального апарату, урядових органів державного управління у складі Міністерства, територіальних органів та спеціальних підрозділів Мінприроди несуть персональну відповідальність за додержання вимог Інструкції.

4. Відділу документального забезпечення та роботи із зверненнями громадян довести цю Інструкцію до відома керівників структурних підрозділів центрального апарату, урядових органів державного управління у складі Міністерства, територіальних органів та спеціальних підрозділів Мінприроди.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Макаренка І. Д.

 

Міністр

Г. Філіпчук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали