МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 жовтня 2011 року N 446

Про затвердження Інструкції про порядок охорони державної таємниці та іншої інформації з обмеженим доступом під час прийому іноземних делегацій, груп та окремих іноземців в адміністративному будинку Міністерства інфраструктури України

З метою забезпечення охорони державної таємниці та іншої інформації з обмеженим доступом під час прийому іноземних делегацій, груп та окремих іноземців в адміністративному будинку Міністерства інфраструктури України наказую:

1. Затвердити Інструкцію про порядок охорони державної таємниці та іншої інформації з обмеженим доступом під час прийому іноземних делегацій, груп та окремих іноземців в адміністративному будинку Міністерства інфраструктури України, що додається.

2. Працівникам центрального апарату Міністерства інфраструктури України, центральним органам виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Віце-прем'єр-міністра України - Міністра інфраструктури України, підприємствам, установам та організаціям, що належать до сфери управління Міністерства інфраструктури та розташовані в адміністративному будинку Міністерства інфраструктури України, при організації прийому іноземних делегацій, груп та окремих іноземців дотримуватись вимог цієї Інструкції та чинного законодавства.

3. Департаменту міжнародного співробітництва забезпечити координацію роботи структурних підрозділів Міністерства інфраструктури України, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Віце-прем'єр-міністра України - Міністра інфраструктури України, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства інфраструктури та розташовані в адміністративному будинку Міністерства інфраструктури України, щодо дотримання цієї Інструкції.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінтрансзв'язку від 28.07.2005 N 393 "Про затвердження Положення про порядок охорони державної таємниці під час прийому іноземців у адміністративному будинку Міністерства транспорту та зв'язку України".

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату В. В. Корнієнка.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр інфраструктури України

Б. В. Колесніков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали