МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 листопада 2011 року N 547

Про затвердження Інструкції з експлуатації, утримання, обслуговування та ремонту пристроїв сигналізації, централізації та блокування та засобів зв'язку

Відповідно до Правил технічної експлуатації міжгалузевого промислового залізничного транспорту України, затверджених наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 01.10.2009 N 1014, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 04.12.2009 за N 1166/17182, та з метою підвищення надійності пристроїв сигналізації, централізації та блокування, а також оптимізації термінів виконання робіт з їх технічного обслуговування для міжгалузевого промислового залізничного транспорту наказую:

1. Затвердити Інструкцію з експлуатації, утримання, обслуговування та ремонту пристроїв сигналізації, централізації та блокування та засобів зв'язку (далі - Інструкція), що додається.

2. Приватному акціонерному товариству "Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту" (Панкратов В. І.) довести цей наказ до відома філій та Київ-Дніпровського виробничого підрозділу приватного акціонерного товариства "Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту".

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Корнієнка В. В.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр інфраструктури України

Б. В. Колесніков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали