ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.12.2009 р. N 1616

Про затвердження кадрового резерву на посади керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації

Розпорядження втратило чинність(згідно з розпорядженням Херсонської обласної державної адміністрації від 30 грудня 2010 року N 1094) (Розпорядження N 1094)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2001 року N 199 "Про затвердження Положення про формування кадрового резерву для державної служби" (зі змінами та доповненнями), керуючись статтею 6, пунктом 1 частини першої та частиною третьою статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити кадровий резерв на посади керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації на 2010 рік згідно зі списком, що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації:

2.1. Провести стажування осіб, зарахованих до кадрового резерву, та узагальнені матеріали роботи з кадровим резервом надати відділу кадрової роботи апарату обласної державної адміністрації до 2 листопада 2010 року.

2.2. Забезпечувати направлення осіб, зарахованих до кадрового резерву, на навчання до Одеського регіонального інституту державного управління та Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України згідно з планом-графіком підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та їх кадрового резерву, затвердженим Кабінетом Міністрів України.

2.3. До 2 листопада 2010 року підготувати пропозиції щодо формування кадрового резерву на посади керівників структурних підрозділів, призначення на які здійснюється головою обласної державної адміністрації, на 2011 рік та подати їх на розгляд заступникам голови обласної державної адміністрації відповідно до підпорядкування.

2.4. Направити зазначені пропозиції на розгляд центральним органам, за погодженням з якими призначаються керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, до 5 листопада 2010 року.

2.5. Погоджені списки осіб, які пропонуються для зарахування до кадрового резерву на посади керівників структурних підрозділів на 2011 рік, надати відділу кадрової роботи апарату обласної державної адміністрації до 10 грудня 2010 року.

3. Відділу кадрової роботи апарату обласної державної адміністрації надати голові обласної державної адміністрації до 24 грудня 2010 року узагальнену інформацію про роботу з кадровим резервом, пропозиції щодо її поліпшення та внесення змін до складу кадрового резерву на 2011 рік.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26 грудня 2008 року N 1787 "Про затвердження кадрового резерву на посади керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації".

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Заступник голови обласної
державної адміністрації

А. О. Осінній

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали