ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.12.2010 р. N 1089

Про затвердження кадрового резерву на посади керівників та головних спеціалістів структурних підрозділів апарату обласної державної адміністрації

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2001 року N 199 "Про затвердження Положення про формування кадрового резерву для державної служби", керуючись статтею 6, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити кадровий резерв на посади керівників та головних спеціалістів структурних підрозділів апарату обласної державної адміністрації на 2011 рік згідно зі списком, що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів апарату обласної державної адміністрації забезпечити проведення стажування осіб, зарахованих до кадрового резерву на керівні посади, та узагальнені матеріали роботи з кадровим резервом надати відділу кадрової роботи апарату обласної державної адміністрації до 9 грудня 2011 року.

3. Відділу кадрової роботи апарату обласної державної адміністрації надати голові обласної державної адміністрації до 28 грудня 2011 року узагальнену інформацію про роботу з кадровим резервом, пропозиції щодо її поліпшення та внесення змін до складу кадрового резерву на 2011 рік.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 грудня 2009 року N 1618 "Про затвердження кадрового резерву на посади керівників структурних підрозділів апарату обласної державної адміністрації".

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали