ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.04.2012 р. N 666

Київ

Про затвердження концепції здійснення санітарного очищення території міста Києва під час проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу

Відповідно до підпункту 1 пункту "а" статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Закону України "Про благоустрій населених пунктів", на виконання завдань, визначених протоколом наради з розгляду питань організації прибирання території навколо НСК "Олімпійський" в рамках підготовки до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу від 15.07.2011 N 87, протоколу наради з питань опрацювання концепції здійснення санітарної очистки центральної частини м. Києва під час проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу від 29.12.2011 N 141, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити концепцію здійснення санітарного очищення території міста Києва під час проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (далі - Концепція), що додається.

2. Головному управлінню комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) подати до Головного управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропозиції щодо обсягів фінансування заходів, передбачених Концепцією.

3. Головному управлінню з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) подати пропозиції щодо включення заходів, передбачених Концепцією, до Міської цільової програми підготовки та проведення у місті Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затвердженої рішенням Київської міської ради від 15.07.2010 N 1273/4711.

4. Комунальній корпорації "Київавтодор"; Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд"; Голосіївській, Печерській, Шевченківській районним в місті Києві державним адміністраціям забезпечити виконання заходів відповідно до Концепції.

5. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення змісту цього розпорядження в засобах масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
24.04.2012 N 666


КОНЦЕПЦІЯ
здійснення санітарного очищення території міста Києва під час проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу

I. Спеціальне прибирання території міста

1. Територія міста, яка підлягає спеціальному прибиранню

До території міста, яка підлягає спеціальному прибиранню, відносяться:

- пішохідні маршрути уболівальників:

від зупинок громадського транспорту до НСК "Олімпійський":

- на вул. Терещенківській (по вул. Л. Толстого - вул. Червоноармійській) - Шевченківський, Печерський райони;

- на бульв. Л. Українки (по бульв. Л. Українки - вул. Басейній - вул. Еспланадній) - Печерський район;

- на вул. Горького (по вул. Горького - вул. Фізкультури - вул. Червоноармійській) - Голосіївський район;

- на вул. Тарасівській (по вул. Жилянській - вул. Червоноармійській) - Печерський район

від зупинок громадського транспорту до офіційної фан-зони:

- на вул. Софіївській (Майдан Незалежності - вул. Хрещатик) - Шевченківський район;

- на Європейській площі (по вул. Хрещатик) - Шевченківський, Печерський райони;

- на вул. Терещенківській (по бульв. Т. Шевченка - вул. Хрещатик) - Шевченківський, Печерський райони

від станцій метрополітену до НСК "Олімпійський":

- ст. метро "Площа Льва Толстого" (по вул. Червоноармійській) - Печерський, Голосіївський райони;

- ст. метро "Палац "Україна" (по вул. Червоноармійській) - Печерський, Голосіївський райони;

- ст. м. "Печерська" (по бульв. Л. Українки - вул. Басейній - вул. Еспланадній) - Печерський район;

- ст. метро "Кловська" (по вул. Мечникова - вул. Басейній - вул. Еспланадній) - Печерський район

від станцій метрополітену до офіційної фан-зони:

- ст. метро "Майдан Незалежності", "Хрещатик" (безпосередньо біля фан-зони)

- Печерський район;

- ст. метро "Золоті Ворота" (по вул. Прорізній) - Шевченківський район;

- ст. метро "Театральна" (по вул. Б. Хмельницького) - Шевченківський район від офіційної фан-зони до НСК "Олімпійський":

- вул. Хрещатик, вул. Червоноармійська - Печерський, Шевченківський райони;

- вул. Хрещатик, вул. Басейна, вул. Еспланадна - Печерський район.

- місця паркування автобусів:

для команди "А":

- вул. Горького (від вул. Жилянської до вул. Володимиро-Либідської) - Печерський район;

- вул. Боженка (від вул. Володимиро-Либідської до вул. Федорова та від вул. Федорова до вул. Димитрова) - Голосіївський район;

- вул. Володимиро-Либідська (від вул. Горького до вул. Боженка - Голосіївський район;

- вул. Димитрова (від вул. Горького до вул. Боженка - Голосіївський район.

для команди "Б":

- Кловський узвіз (від вул. Мечникова до вул. Інститутської) - Печерський район;

- вул. Мечникова (від вул. Шовковичної до Кловського узвозу) - Печерський район;

- вул. Старонаводницька (від вул. Кутузова) - Печерський район;

- бульв. Лесі Українки (від вул. Кутузова до бульв. Дружби Народів) - Печерський район.

Територія, яка підлягає спеціальному прибиранню, характеризується щільною забудовою, високим рівнем розміщення закладів первинного та повсякденного (стандартного) попиту, що викликає високу ступінь концентрації денного населення.

На території, яка підлягає спеціальному прибиранню, знаходяться зони зелених насаджень - парк ім. Тараса Шевченка, сквери на вул. Червоноармійській (Великій Васильківській), Інститутській.

2. Схема спеціального прибирання

Спеціальне прибирання - це комплекс робіт, що включає в себе додаткові заходи по підмітанню вулиць, зон зелених насаджень, збиранню і вивезенню побутових відходів і вуличного сміття, поливання та миття вуличних покриттів, у зв'язку з проведенням у м. Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

За спеціальне прибирання несуть відповідальність установи, підприємства, організації, за якими закріплено території у встановленому порядку.

Спеціальне прибирання на проїжджих частинах та тротуарах вулиць, де відсутня забудова (у тому числі вздовж парків та скверів), здійснюють шляхово-експлуатаційні управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них відповідних районів, що входять до складу КК "Київавтодор", які повинні забезпечити:

- щоденне суцільне миття по всій ширині проїзної частини вулиці до 06-00 години;

- щоденне механізоване підмітання осьової частини доріг, площ та доріг, що мають повздовжні нахили, до 06-00 години;

- періодичне вибіркове підмітання проїзної частини вулиці до 07-00 години;

- періодичне поливання вулиць в залежності від погодних умов до 08-00 години;

- ручне прибирання вулично-шляхової мережі.

Всі території, що підлягають механізованому прибиранню, поділяються на дільниці, закріплені за машинами, водіями та механізованами ланками. На окремі дільниці складають технологічні карти, які дозволяють ефективніше використовувати прибиральні машини та враховувати особливості території. На технологічних картах визначається напрямок і графік руху машин, кількість проходів і черговість прибирання.

Спеціальне прибирання тротуарів, газонів, міжквартальних проїздів і дворових територій (територій, прилеглих до житлових будинків) покладається на їх власників або користувачів, за якими закріплено територію, які повинні забезпечити:

- щоденне підмітання, миття тротуарів струменем води, миття дворів з асфальтовим покриттям та контейнерних майданчиків, а також поливання територій, що не мають асфальтового покриття, до 10-00 ранку;

- щоденне прибирання тротуарів, газонів вздовж тротуарів та проїзних частин міжквартальних проїздів і дворових територій протягом дня, але не рідше 4 разів на добу;

- щоденне прибирання решіток зливоприймальних колодязів від сміття, очищення урн для сміття протягом дня по мірі накопичення сміття.

Спеціальне прибирання на територіях зелених насаджень (парках, скверах) покладається на районні комунальні підприємства по утриманню зелених насаджень, які повинні забезпечити:

- встановлення додаткових контейнерів та урн для сміття в парках, скверах, які знаходяться в зоні спеціального прибирання;

- щоденне прибирання тротуарів протягом дня, але не рідше 2 разів на добу;

- щоденне прибирання решіток зливоприймальних колодязів від сміття, очищення урн для сміття протягом дня по мірі накопичення сміття.

Спеціальне прибирання закріплених територій, прилеглих до нежитлових будівель, споруд комерційного призначення (заклади громадського харчування, продовольчі магазини), зупинок громадського транспорту покладається на їх власників або балансоутримувачів, які повинні забезпечити:

- встановлення урн для сміття;

- підмітання, миття тротуарів струменем води та поливання газонів до 10-00 ранку;

- щоденне прибирання решіток зливоприймальних колодязів від сміття, очищення урн для сміття протягом дня по мірі накопичення сміття.

Найважливішим етапом спеціального прибирання є збирання і регулярне вивезення відходів, завдяки чому забезпечується мінімальне забруднення зовнішнього середовища та швидка ізоляція відходів, що утворюються в процесі життя і діяльності людей, знешкодження, утилізація і ліквідація відходів.

Збирання твердих побутових відходів на території спеціального прибирання здійснюється відповідно до схеми розміщення урн і контейнерів в урни різноманітної модифікації, в залежності від місця розташування, та спеціальні контейнери місткістю 1,1 куб. м. Схему розміщення урн і контейнерів наведено у додатку 1 до цієї Концепції.

Урни для збирання відходів встановлюються в місцях парковок автомобільного транспорту та автобусів, а також на пішохідних маршрутах вболівальників з розрахунку 1 урна через кожні 50 метрів, з врахуванням урн, встановлених біля закладів громадського харчування, продуктових магазинів, зупинок громадського транспорту (по 2 одиниці) тощо.

На пішохідних маршрутах уболівальників вздовж тротуарів, в місцях паркування автобусів встановлюються подвійні урни місткістю 60 л кожна (120 л) з вкладеними целофановими пакетами разового використання.

Очищення урн повинно здійснюватися по мірі накопичення сміття протягом дня працівниками підприємств, установ, організацій, за якими закріплено дану територію.

Відходи з урн видаляються прибиральниками безпосередньо у найближчі контейнери.

Спеціальні контейнери місткістю 1,1 куб. м. повинні мати привабливу форму, яскравий колір з логотипами чемпіонату, повинні бути захищені від дії атмосферних опадів і вітру, розміщуватися в місцях, зручних для розгрузки, та віддалені від будинків не менш ніж на 20 метрів.

Після очищення контейнерів на дні залишається шар ущільненого сміття, лишається стійкий неприємний запах. При очищенні зазначених контейнерів необхідно застосовувати воду. Миття контейнерів у спеціально відведених місцях здійснюється оператором з вивезення побутових відходів (перевізником).

Перевезення відходів відповідно до спеціального прибирання, передбаченого цією Концепцією, здійснюється згідно з умовами окремих договорів між виконавцем послуг з вивезення відходів та житлово-експлуатаційними підприємствами, по мірі накопичення відходів в контейнерах, відповідно до затверджених ними графіків.

II. Громадські вбиральні (туалети)

1. Загальні питання

В місцях масового скупчення людей повинні влаштовуватися громадські туалети.

Правильне вирішення цього питання має велике соціально-гігієнічне, естетичне та санітарно-епідеміологічне значення.

Громадські вбиральні модульного типу, проектовані до розміщення на території міста, повинні відповідати вимогам санітарно-гігієнічних, епідеміологічних і екологічних норм, бути оснащені сучасним обладнанням та автоматикою, враховувати кліматичні особливості міста Києва, мати надійні і довговічні конструкції і технічні пристрої, забезпечувати безпеку і комфорт користувачам, включаючи маломобільні групи населення, відповідати вимогам електро- і пожежної безпеки, мати "антивандальне" виконання конструкцій, відповідати іншим діючим нормативам і правилам.

Дана концепція розроблена з урахуванням вимог СанПиН 983-72 "Санитарные правила устройства и содержания общественных уборных".

Враховуючи інформацію, надану Головним управлінням з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) стосовно схеми організації паркування навколо НСК "Олімпійський" і офіційної фан-зони, можливо вирахувати необхідну кількість громадських вбиралень модульного типу, потрібну для забезпечення фізіологічних потреб гостей та мешканців міста Києва.

Орієнтовні розрахунки місткості та потужності громадських туалетів - 1 прилад на 500 осіб. За один прилад приймається 1 унітаз або 2 пісуара.

У додатку 2 до цієї Концепції наведено розрахунок необхідної кількості громадських вбиралень модульного типу, необхідних для встановлення в місцях паркування автобусів під час проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

В додатку 2 враховані громадські вбиральні модульного типу з розрахунку: 1 туалет - два санітарні прилади.

2. Санітарні вимоги до режиму утримання та дезінфекції громадських туалетів модульного типу

На видних місцях міських територій повинні встановлюватися освітлені, добре читані покажчики "ТУАЛЕТ" та окремі покажчики для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Громадські туалети необхідно утримувати в чистоті, для чого залучається спеціальний обслуговуючий персонал, який повинен мати маркований інвентар для прибирання: щітки, ганчірки, незнижуваний запас дезінфікуючих засобів, які зберігатимуться в спеціальному приміщенні або шафі.

Вбиральні повинні бути забезпечені милом, електро- або паперовими рушниками, туалетним папером.

У кабінах повинні бути гачки для верхнього одягу, полиці для особистих речей відвідувачів, урни або бачки для паперу, вати та інших відходів.

Обладнання туалету повинно бути "антивандальним", легко митися, гладким і не слизьким.

У громадських вбиральнях модульного типу повинні бути передбачені кабіни і санітарно-технічне обладнання для дітей та інвалідів.

У громадських вбиральнях модульного типу повинні бути заведені спеціальні журнали прибирання та витрат дезінфікуючих засобів.

Територія навколо громадського туалету повинна бути заасфальтована або викладена плиткою з ухилом для відведення поверхневих вод і озеленена.

Громадські вбиральні у місцях масового скупчення людей мають бути встановлені на відстані не менше 50 м від житлових і громадських будівель та у зоні доступності одного від одного не більше 500 м.

 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов


 

Додаток 1
до Концепції здійснення санітарного очищення території міста Києва під час проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу


Схема розміщення урн і контейнерів на території спеціального прибирання

Голосіївський район

N з/п

Найменування вулиці
(скверу, парку тощо)

додаткові урни ємністю 60 л

додаткові контейнери об'ємом 1,1 куб. м

КП ШЕУ Голосіївського району

1.

вул. Червоноармійська

63

 

2.

вул. Горького

133

 

3.

вул. Боженко

63

 

4.

вул. Дзержинського

39

 

5.

вул. Любченка

8

 

6.

вул. Ковпака

7

 

7.

вул. Тверська

8

 

8.

вул. Тельмана

11

 

9.

вул. Володимиро-Либідська

19

 

10.

вул. Ульянових

11

 

11.

вул. Федорова

27

 

12.

вул. Димитрова

24

 

13.

вул. Фізкультури

11

 

14.

вул. Жилянська

31

 

15.

вул. Саксаганського

27

 

16.

вул. Володимирська

34

 

17.

вул. Короленківська

13

 

18.

вул. Тарасівська

29

 

Разом по КП ШЕУ

559

 

КП УЗН Голосіївського району

1.

вул. Федорова

20

3

2.

бульвар Горького

20

4

3.

сквер Чекістів

 

2

4.

сквер біля бібліотеки Вернадського

7

2

5.

сквер по вул. Теремківській

10

 

6.

сквер по вул. Якубовського

 

1

7.

Міжквартальний сквер

6

1

8.

сквер на Голосіївській площі

6

1

9.

Амурська площа

 

1

10.

Голосіївський парк ім. Рильського

92

6

11.

Парк Диск

5

 

12.

Пирогівський сквер по вул. Лауреатській

2

 

13.

сквер по Чапаєвському шосе

6

 

Разом по КП УЗН

174

20

КП "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду в Голосіївському районі"

 

КП "ЖЕО-107"

 

 

14.

вул. Федорова, вхід до ж/б N 10

1

 

15.

вул. Червоноармійська, тротуарна зона біля ж/б N 92

4

 

16.

вул. Червоноармійська, вхід до ж/б N 81

1

 

17.

вул. Червоноармійська, вхід до ж/б N 86

1

 

18.

вул. Димитрова, вхід до ж/б N 11

1

 

19.

вул. Димитрова, вхід до ж/б N 22

1

 

20.

вул. Червоноармійська, вхід до ж/б N 84

5

 

21.

вул. Червоноармійська, вхід до ж/б N 82

1

 

22.

вул. Червоноармійська, тротуарна зона біля ж/б N 76-а

1

 

23.

вул. Червоноармійська, вхід до ж/б N 58

1

 

24.

вул. Червоноармійська, вхід до ж/б N 56

1

 

25.

вул. Саксаганського, вхід до ж/б N 29

1

 

26.

вул. Саксаганського, вхід до ж/б N 31

1

 

27.

вул. Саксаганського, вхід до ж/б N 33/35

2

 

28.

вул. Саксаганського, вхід до ж/б N 41-а

1

 

29.

вул. Саксаганського, вхід до ж/б N 43-а

1

 

30.

вул. Саксаганського, вхід до ж/б N 45

1

 

31.

вул. Саксаганського, вхід до ж/б N 51

1

 

32.

вул. Володимирська, вхід до ж/б N 93

1

 

33.

вул. Жилянська, тротуарна зона біля ж/б N 30/32-а

1

 

34.

вул. Горького, вхід до ж/б N 32

1

 

35.

вул. Горького, вхід до ж/б N 37/13

2

 

36.

вул. Горького, вхід до ж/б N 38

1

 

37.

вул. Горького, тротуарна зона біля ж/б N 41

2

 

38.

вул. Горького, вхід до ж/б N 45

1

 

39.

вул. Горького, вхід до ж/б N 47-а

3

 

40.

вул. Горького, вхід до ж/б N 48

1

 

41.

вул. Горького, вхід до ж/б N 59-а

1

 

42.

КП "ЖЕО-105"

 

 

43.

вул. Червоноармійська, буд. 24 - 48

8

 

44.

вул. Саксаганського, буд. 20 - 40

6

 

45.

вул. Л.Толстого, буд. 1 - 11/61

6

 

46.

вул. Горького, буд. 3 - 26/26

10

 

47.

КП "ЖЕО-112"

 

 

48.

вул. Червоноармійська, 102

5

 

49.

вул. Червоноармійська, 108

2

 

50.

вул. Червоноармійська, 114

9

 

51.

вул. Червоноармійська, 118

4

 

52.

вул. Червоноармійська, 116

 

53.

вул. Горького, 106

3

 

54.

вул. Горького, 103-а

 

55.

вул. Горького, 90-92

1

 

56.

вул. Горького, 150

1

 

57.

вул. Горького, 84

2

 

58.

вул. Боженко, 37/41

2

 

59.

вул. Боженко, 47/49

1

 

60.

вул. Боженко, 53/30

1

 

61.

вул. Лабораторна, 28

1

 

62.

вул. Тельмана, 4

1

 

63.

вул. Володимиро-Либідська, 22

1

 

Разом по житлово-експлуатаційних організаціях

110

 

Всього по району

843

20


Печерський район

N з/п

Найменування вулиці (скверу, парку тощо)

додаткові урни ємністю 60 л

додаткові контейнери об'ємом 1,1 куб. м

1

вул. Еспланадна, 2

2

 

2

вул. Еспланадна, 28

2

 

3

вул. Еспланадна, 30

2

 

4

вул. Еспланадна, 32-а

2

 

5

вул. Еспланадна, 34/2

2

 

6

вул. Бассейна, 5

2

 

7

вул. Бассейна, 7

2

 

8

вул. Бассейна, 10

2

 

9

вул. Бассейна, 12

2

 

10

вул. Бассейна, 17

2

 

11

вул. Бассейна, 23/52

2

 

12

вул. Червоноармійська, 17

2

 

13

вул. Червоноармійська, 23

2

 

14

вул. Червоноармійська, 25

2

 

15

вул. Червоноармійська, 27

2

 

16

вул. Червоноармійська, 29

2

 

17

вул. Червоноармійська, 33

2

 

18

вул. Червоноармійська, 37

2

 

19

вул. Червоноармійська, 41

2

 

20

вул. Червоноармійська, 43

2

 

21

вул. Червоноармійська, 45

2

 

22

вул. Червоноармійська, 47

2

 

23

вул. Червоноармійська, 49

2

 

24

вул. Червоноармійська, 63

 

1

25

вул. Червоноармійська, 67/7

 

1

26

вул. Червоноармійська, 71

 

1

27

вул. Червоноармійська, 81

 

1

28

вул. Червоноармійська, 85/87

 

1

29

вул. Хрещатик, 13

2

 

30

вул. Хрещатик, 15/4

2

 

31

вул. Хрещатик, 17

2

 

32

вул. Хрещатик, 21

2

 

33

вул. Хрещатик, 25

2

 

34

вул. Хрещатик, 27

2

 

35

вул. Хрещатик, 29

2

 

36

бульв. Л. Українки, 1/4

2

 

37

бульв. Л. Українки, 2

2

 

38

бульв. Л. Українки, 3

2

2

39

бульв. Л. Українки, 4

2

 

40

бульв. Л. Українки, 5

2

 

41

бульв. Л. Українки, 5-а

2

 

42

бульв. Л. Українки, 6

2

 

43

бульв. Л. Українки, 7

2

 

44

бульв. Л. Українки, 8

2

 

45

бульв. Л. Українки, 9

2

 

46

бульв. Л. Українки, 10

2

 

47

бульв. Л. Українки, 11

2

 

48

бульв. Л. Українки, 12

2

 

49

бульв. Л. Українки, 13

2

 

50

бульв. Л. Українки, 14

2

2

51

бульв. Л. Українки, 15

2

 

52

бульв. Л. Українки, 15-а

2

 

53

бульв. Л. Українки, 16

2

 

54

бульв. Л. Українки, 17

2

 

55

бульв. Л. Українки, 19

2

1

56

бульв. Л. Українки, 20

2

 

57

бульв. Л. Українки, 20/22

2

1

58

бульв. Л. Українки, 28

2

 

59

бульв. Л. Українки, 29

3

 

60

бульв. Л. Українки, 24

 

4

61

бульв. Л. Українки, 24-б

 

1

62

вул. Госпітальна, 2

3

 

63

вул. Мечникова, 2

3

 

64

вул. Мечникова, 4

3

 

65

вул. Мечникова, 6

3

 

66

вул. Мечникова, 7

3

 

67

вул. Мечникова, 8

3

 

68

вул. Мечникова, 10/2

3

1

69

вул. Кутузова, 14

 

2

70

вул. Щорса, 5

 

1

71

вул. Щорса, 5-а

 

1

72

вул. Щорса, 37

 

1

73

вул. Щорса, 33

 

1

74

вул. Щорса, 35

 

1

75

вул. Щорса, 21

 

1

76

вул. Щорса, 17

 

1

77

вул. Щорса, 15/1

 

1

78

вул. Щорса, 15/2

 

1

79

вул. Щорса, 15/3

 

1

80

вул. Щорса, 15/4

 

1

81

вул. Щорса, 7/9

 

1

82

пров. Лабораторний, 24

 

1

83

пров. Лабораторний, 26-а

 

1

84

вул. А. Барбюса, 11/2

 

1

85

вул. А. Барбюса, 22/26

 

1

86

вул. А. Барбюса, 5

 

1

87

вул. А. Барбюса, 5-а

 

1

88

вул. Федорова, 1

 

1

89

вул. Федорова, 9

 

1

90

вул. Димитрова, 6

 

1

91

вул. Димитрова, 6-а

 

1

92

вул. Предславинська, 12

 

1

93

вул. Предславинська, 14

 

1

94

вул. Предславинська, 25

 

1

95

вул. Лабораторна, 11

 

1

Всього по району

130

46


Шевченківський район

N з/п

Найменування вулиці (скверу, парку, тощо)

додаткові урни ємністю 60 л

додаткові контейнери об'ємом 1,1 куб. м

КП "ЖЕК "Михайлівська"

1

вул. Володимирська, 5

1

1

2

вул. Володимирська, 6

1

1

3

вул. Володимирська, 7

1

 

4

вул. Володимирська, 9

1

 

5

вул. Володимирська, 18/2

2

 

6

вул. Володимирська, 19

1

2

7

вул. Володимирська, 20

2

 

8

вул. Володимирська, 22

1

 

9

вул. Костьольна, 3

1

 

10

вул. Костьольна, 4

1

 

11

вул. Костьольна, 5

1

 

12

вул. Костьольна, 6

1

 

13

вул. Костьольна, 8

1

1

14

вул. Костьольна, 7

1

1

15

вул. Костьольна, 9

1

 

16

вул. Костьольна, 10

1

 

17

вул. Костьольна, 11

1

 

18

вул. М. Житомирська, 3

1

 

19

вул. М. Житомирська, 10

1

 

20

вул. М. Житомирська, 11

1

 

21

вул. М. Житомирська, 13/6

1

 

22

вул. М. Житомирська, 15

 

2

23

вул. М. Житомирська, 15-а

1

 

24

вул. М. Житомирська, 16/3

2

 

25

вул. М. Житомирська, 17

1

 

26

вул. М. Житомирська, 18

1

 

27

вул. М. Житомирська, 20

2

 

28

пров. Михайлівський, 4

1

 

29

пров. Михайлівський, 9-а

2

 

30

вул. Михайлівська, 2

1

2

31

вул. Михайлівська, 8

1

 

32

вул. Михайлівська, 13-а

1

 

33

вул. Михайлівська, 13-б

1

 

34

пров. Михайлівський, 14

1

 

35

вул. Михайлівська, 15

1

1

36

вул. Михайлівська, 16

1

2

37

вул. Михайлівська, 18

1

 

38

вул. Михайлівська, 19

1

 

39

вул. Михайлівська, 21

2

 

40

вул. Михайлівська, 22

1

 

41

вул. Михайлівська, 24

1

 

42

вул. Хрещатик, 8-б

 

3

43

вул. Хрещатик, 4

1

 

44

вул. Трьохсвятительська, 3

 

1

45

вул. Трьохсвятительська, 9

 

1

46

вул. Трьохсвятительська, 13

 

47

вул. Софіївська, 2

1

 

48

вул. Софіївська, 4

1

1

49

вул. Софіївська, 8

1

 

50

вул. Софіївська, 12

1

1

51

вул. Софіївська, 14

1

 

52

вул. Софіївська, 16

1

 

53

вул. Софіївська, 18

1

 

Разом контейнерів по КП

55

20

КП "ЖЕК "Центральна"

1

вул. Лисенка, 8

3

2

2

вул. Лисенка, 4

3

2

3

вул. Лисенка, 1

2

1

4

вул. Золотоворітська, 8/4

 

1

5

вул. Володимирська, 40/2

3

 

6

вул. Володимирська, 45

2

 

7

вул. Володимирська, 48

1

 

8

вул. Володимирська, 48-а

1

 

9

вул. Софіївська, 1

2

10

вул. Прорізна, 3

3

 

11

вул. Прорізна, 4

2

2

12

вул. Прорізна, 6

2

 

13

вул. Прорізна, 10

2

1

14

вул. Прорізна, 13

3

1

15

вул. Прорізна, 18/1-г

2

 

16

вул. Прорізна, 21

 

2

17

вул. Прорізна, 22

2

 

18

вул. Пушкінська, 1

2

 

19

вул. Пушкінська, 3/5

3

 

20

вул. Пушкінська, 20

5

 

21

вул. Пушкінська, 31

2

 

22

вул. Пушкінська, 33

2

 

23

вул. Терещенківська, 13

5

1

24

вул. Терещенківська, 19

2

1

25

вул. Пушкінська, 19

 

1

26

вул. Пушкінська, 1 - 3/5

 

1

27

бул. Шевченка, 2

 

1

28

вул. Леонтовича, 7

 

1

29

вул. І. Франка, 25/40

 

30

вул. І. Франка, 27/31

 

1

31

вул. Б. Хмельницького, 9

 

1

32

вул. Б. Хмельницького, 12 - 14

 

2

33

вул. Б. Хмельницького, 27/1

2

 

34

вул. Б. Хмельницького, 29

 

1

35

вул. Б. Хмельницького, 30/10

3

 

36

вул. Б. Хмельницького, 32

 

2

37

вул. Червоноармійська, 20

 

2

Разом по КП

62

30

Урни та контейнери вздовж вулиць та площ

 

вул. Б. Хмельницького

10

 

 

вул. Прорізна

6

 

 

вул. Софіївська

5

 

 

вул. Мал. Житомирська

5

 

 

вул. Михайлівська

8

 

 

вул. Костьольна

6

 

 

вул. Велика Житомирська

6

 

 

вул. Володимирська

14

 

 

Софіївська площа

10

10

 

Золоті Ворота

10

10

 

Європейська площа

30

10

Всього вздовж вулиць

110

30

 

ФАН-ЗОНА

 

 

1

вул. Хрещатик

140

20

 

Майдан Незалежності

90

20

1.1.

На вул. Терещенківській (по вул. Толстого - вул. Червоноармійська)

49

10

2.1.

На вул. Софіївській

10

-

2.2.

На Європейській площі (по вул. Хрещатик)

16

-

2.3.

На вул. Терещенківській (на бульв. Шевченка - вул. Хрещатик)

10

-

3.1.

ст. метро "Золоті ворота" (по вул. Прорізній)

18

 

3.2.

ст. метро "Театральна" (по вул. Б. Хмельницького)

14

-

 

Підземні пішохідні переходи:

 

 

 

Площа Толстого

10

-

1

Бульвар Тараса Шевченка (зелена зона)

 

6

 

N 8/26

 

1

 

N 13/7

 

1

 

N 16/56

 

1

 

N 20

 

1

 

N 32

 

1

 

N 50-52

 

1

2

Парк ім. Т. Г. Шевченка

20

4

Всього ФАН-ЗОНА

377

66

Всього по району

604

149


N з/п

Район міста

Дані районних держадміністрацій

Кількість урн

1.

Голосіївський

843 шт.

2.

Печерський

130 шт.

3.

Шевченківський

604 шт.

 

всього

1577 шт.

Кількість контейнерів

1.

Голосіївський

20 шт.

2.

Печерський

46 шт.

3.

Шевченківський

149 шт.

 

всього

215 шт.


 

Заступник голови -
керівник апарату

 


 

Додаток 2
до Концепції здійснення санітарного очищення території міста Києва під час проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу


Орієнтовна кількість громадських вбиралень модульного типу в місцях парковки автобусів під час проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу

N з/п

Місця парковки автобусів

Кількість автобусів

Кількість пасажирів

Всього гостей

Автобуси МВС

Кількість пасажирів

Всього міліції

Всього гостей та охорони

Необхідна кількість вбиралень

Туалетні модулі ТОВ "ТУТ СЕРВІС"

1

вул. Горького (від вул. Жилянської до вул. Володимиро-Либідської)

248

40

9920

5

50

250

10170

10

 

2

вул. Боженка (від вул. Володимиро-Либідської до вул. Федорова) та (від вул. Федорова до вул. Димитрова)

88

40

3520

4

50

200

3720

4

 

3

вул. Володимиро-Либідська (від вул. Горького до вул. Боженка)

13

40

520

1

50

50

570

1

 

4

вул. Димитрова (від вул. Горького до вул. Боженка)

29

40

1160

2

50

100

1260

1

 

5

Кловський узвіз (від вул. Мечникова до вул. Інститутської)

44

40

1760

3

50

150

1910

2

 

6

вул. Мечникова (від вул. Шовковичної до Кловського узвозу)

79

40

3160

4

50

200

3360

3

2

7

вул. Старонаводницька (від вул. Кутузова)

79

40

3160

4

50

200

3360

3

 

8

Бульв. Лесі Українки (від вул. Кутузова до бульв. Дружби Народів)

500

40

20000

7

50

350

20350

20

4

9

вул. Шота Руставелі

 

 

 

20

50

1000

1000

1

 

10

пл. Богдана Хмельницького

 

 

 

2

50

100

100

1

 

11

вул. Прорізна

 

 

 

2

50

100

100

1

1

12

вул. Городецького

 

 

 

2

50

100

100

1

 

13

вул. Грінченка

 

 

 

2

50

100

100

1

 

14

ВСЬОГО

1080

 

43200

58

 

 

46100

49

7


 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали