ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Тридцята сесія

РІШЕННЯ

від 25.11.2009 р. N 27

Про затвердження матеріалів вибору земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Заріччя-2008"

Розглянувши пропозицію постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Земельним кодексом України, Законом України "Про оренду землі" та Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння будівництву", міська рада вирішила:

1. Затвердити матеріали вибору земельної ділянки та надати дозвіл на розроблення проекту відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Заріччя-2008" (вул. Примакова, 52, ідент. код 36212742) площею 674 м2 під будівництво трансформаторної підстанції з під'їзними шляхами для її обслуговування по вул. Зарічанській, 5/4. Категорія земель - землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

2. Строк дії дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки та вимог щодо її відведення становить один рік. У разі якщо протягом встановленого строку проект відведення земельної ділянки не подано на затвердження до міської ради, дозвіл на розроблення проекту відведення земельної ділянки та вимоги щодо її відведення вважаються анульованими.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І. Прокопця.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова

С. Мельник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали