Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження мережі міжміських і приміських автобусних маршрутів загального користування, що виходять за межі території області (міжобласних маршрутів)

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ

НАКАЗ

від 12 серпня 2016 року N 525

Про затвердження мережі міжміських і приміських автобусних маршрутів загального користування, що виходять за межі території області (міжобласних маршрутів)

Відповідно до підпункту 41 пункту 5 Положення про Державну службу України з безпеки на транспорті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 N 103 (Постанова N 103), наказую:

1. Затвердити мережу міжміських і приміських автобусних маршрутів загального користування, що виходять за межі території області (міжобласних маршрутів) (далі - Мережа), що додається (див. окремо в базі).

2. Начальнику Управління документообігу та інформаційно-технічного забезпечення (Василенко В. Л.) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-сайті Укртрансбезпеки.

3. Департаменту надання адміністративних послуг (Дідківському В. М.) забезпечити постійне оновлення інформації, яка вноситься до Мережі відповідними наказами Укртрансбезпеки.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

М. В. Ноняк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали