МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 вересня 2011 року N 393

Про затвердження Методичних рекомендацій щодо розгляду та надання висновків про умови договорів оренди державного майна підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства інфраструктури України

З метою подальшого упорядкування та оперативного розгляду питань оренди майна підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства інфраструктури України, посилення контролю за ефективністю використання орендованого майна, згідно з Законами України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про оренду державного та комунального майна", Положенням про Міністерство інфраструктури України, затвердженим Указом Президента України від 12.05.2011 N 581 (Указ N 581/2011) наказую:

1. Затвердити Методичні рекомендації щодо розгляду та надання висновків про умови договорів оренди державного майна підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства інфраструктури України.

2. Керівникам Державної адміністрації залізничного транспорту України, Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту та структурних підрозділів Мінінфраструктури довести цей наказ до відома підприємств, установ і організацій відповідного спрямування, що належать до сфери управління Міністерства інфраструктури України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Плотнікову О. М.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр інфраструктури України

Б. В. Колесніков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали