МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 вересня 2009 року N 692

Про затвердження методичних рекомендацій з методів досліджень біологічної дії природних лікувальних ресурсів та преформованих лікувальних засобів

З метою універсалізації проведення доклінічних досліджень лікувальних природних ресурсів, удосконалення методів досліджень біологічної дії природних лікувальних ресурсів та преформованих лікувальних засобів, наказую:

1. Затвердити методичні рекомендації з методів досліджень біологічної дії природних лікувальних ресурсів та преформованих лікувальних засобів: мінеральні природні лікувально-столові та лікувальні води, напої на їхній основі; штучно мінералізовані води; пелоїди, розсоли, глини, воски та препарати на їхній основі (дані методичні рекомендації додаються).

2. Українському науково-дослідному інституту медичної реабілітації та курортології М...

 

Доступ до документа «Методичні рекомендації Міністерства охорони здоров'я України від 28.09.2009 № 692 Про затвердження методичних рекомендацій з методів досліджень біологічної дії природних лікувальних ресурсів та преформованих лікувальних засобів» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали