МІНІСТЕРСТВО З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 грудня 2010 року N 476

Про затвердження Методичних рекомендацій з розроблення схем оптимізації роботи систем централізованого водопостачання та водовідведення

Відповідно до Загальнодержавної програми "Питна вода України" на 2006 - 2020 роки та з метою раціонального використання питної води в процесі виробництва та надання послуг з централізованого водопостачання, налагодження оптимальної безперебійної роботи систем централізованого водопостачання та водовідведення наказую:

1. Затвердити Методичні рекомендації з розроблення схем оптимізації роботи систем централізованого водопостачання та водовідведення (далі - Методичні рекомендації), що додаються.

2. Управлінню водопровідно-каналізаційного господарства (Бригадир М. І.):

забезпечити ро...

 

Доступ до документа «Методичні рекомендації Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 23.12.2010 № 476 Про затвердження Методичних рекомендацій з розроблення схем оптимізації роботи систем централізованого водопостачання та водовідведення» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали