ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 грудня 2017 року N 339

Про затвердження Методики розрахунку системи статистичних ваг для поширення результатів вибіркового обстеження населення (домогосподарств) з питань економічної активності (обстеження робочої сили) на генеральну сукупність

Відповідно до статей 12, 13, 14 Закону України "Про державну статистику" та з метою вдосконалення методології поширення результатів вибіркового обстеження населення (домогосподарств) з питань економічної активності наказую:

1. Затвердити схвалену Комісією з питань удосконалення методології та звітної документації Держстату Методику розрахунку системи статистичних ваг для поширення результатів вибіркового обстеження населення (домогосподарств) з питань економічної активності (обстеження робочої сили) на генеральну сукупність (далі - Методика), що додається*.


* Не наводиться.

2. Департаменту статистики праці (Сеник І. В.):

1) здійснювати керівництво щодо застосування на практиці Методики, затвердженої цим наказом;

2) протягом трьох робочих днів надати департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) Методику, затверджену цим наказом, для оприлюднення на офіційному веб-сайті Держстату.

3. Визнати таким, що втратив чинність, з 01 квітня 2018 року наказ Державної служби статистики України від 14 листопада 2006 року N 520 "Про затвердження Методики розрахунку системи статистичних ваг для поширення результатів вибіркового обстеження населення (домогосподарств) з питань економічної активності на генеральну сукупність".

4. Департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) забезпечити оприлюднення Методики, затвердженої цим наказом, на офіційному веб-сайті Держстату.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Жук І. М.

 

Голова

І. Є. Вернер
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали