ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 грудня 2017 року N 338

Про затвердження Методологічних положень з організації державного статистичного спостереження щодо об'єктів погосподарського обліку

Відповідно до статей 13, 14 Закону України "Про державну статистику" та підпункту 4 пункту 4 (Постанова N 481), пункту 9 Положення про Державну службу статистики України (Постанова N 481), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року N 481, та з метою забезпечення доступності, гласності й відкритості статистичної інформації, її джерел і методології складання наказую:

1. Затвердити схвалені Комісією з питань удосконалення методології та звітної документації Держстату Методологічні положення з організації державного статистичного спостереження щодо об'єктів погосподарського обліку (далі - Методологічні положення), що додаються*.


* Не наводяться.

2. Департаменту статистики сільського господарства та навколишнього середовища (Прокопенко О. М.) здійснювати методологічне та організаційне керівництво щодо впровадження та застосування в статистичній діяльності Методологічних положень, затверджених цим наказом.

3. Департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) забезпечити оприлюднення Методологічних положень, затверджених цим наказом, на офіційному веб-сайті Держстату.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державного комітету статистики України від 30 вересня 2011 року N 247 "Про затвердження Методологічних положень з організації державного статистичного спостереження щодо окремих показників розвитку сільських, селищних, міських рад у галузі сільського господарства".

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Іщенка А. В.

 

Голова

І. Є. Вернер
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали