Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження меж та режимів використання історичних ареалів м. Лисичанська Луганської обл.

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 грудня 2019 року N 973

Про затвердження меж та режимів використання історичних ареалів м. Лисичанська Луганської обл.

Відповідно до статей 5, 32 Закону України "Про охорону культурної спадщини" та пункту 12 Порядку визначення меж та режимів використання історичних ареалів населених місць, обмеження господарської діяльності на території історичних ареалів населених місць, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2002 N 318, враховуючи рішення науково-методичної ради з питань охорони культурної спадщини Міністерства культури України (протокол від 30.10.2019 N 143) та беручи до уваги лист Лисичанської міської ради від 18.10.2019 N 4524/01-03 і наказ Управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації від 15.10.2019 N 142-СЄВ, у межах повноважень, визначених Положенням про Міністерство культури України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2014 N 495 (Постанова N 495), наказую:

1. Затвердити межі та режими використання історичних ареалів, визначені науково-проєктною документацією "Історико-архітектурний опорний план м. Лисичанська Луганської області з визначенням меж та режимів використання зон охорони пам'яток та історичних ареалів", розробленою Українським державним інститутом культурної спадщини (УДІКС) на замовлення Управління будівництва та архітектури Лисичанської міської ради.

2. Визначити, що один оригінальний примірник науково-проєктної документації, зазначеної в пункті 1 цього наказу, зберігається в управлінні охорони культурної спадщини Міністерства культури України.

3. Органу охорони культурної спадщини Луганської обласної державної адміністрації довести цей наказ до відома відповідних органів з питань земельних ресурсів, уповноважених органів містобудування та архітектури і забезпечити його виконання.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Державний секретар,
Голова комісії з проведення
ліквідації Міністерства
культури України

Р. Карандєєв
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали