Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження меж та режимів використання історичного ареалу м. Жмеринка Вінницької області

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 листопада 2019 року N 854

Про затвердження меж та режимів використання історичного ареалу м. Жмеринка Вінницької області

Відповідно до статей 5, 32 Закону України "Про охорону культурної спадщини" та пункту 12 Порядку визначення меж та режимів використання історичних ареалів населених місць, обмеження господарської діяльності на території історичних ареалів населених місць, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2002 року N 318, враховуючи протокол Науково-методичної ради з питань охорони культурної спадщини Мінкультури від 30.01.2019 N 134 та наказ Управління культури і мистецтв Вінницької обласної державної адміністрації від 27.06.2017 N 71, у межах повноважень, визначених Положенням про Міністерство культури України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2014 року N 495 (Постанова N 495), наказую:

1. Затвердити межі та режими використання історичного ареалу, визначені науково-проектною документацією "Історико-архітектурний опорний план міста Жмеринка Вінницької області", розробленою та доопрацьованою товариством з обмеженою відповідальністю "Інститут Харківпроект" на замовлення виконавчого комітету Жмеринської міської ради.

2. Визначити, що один оригінальний примірник науково-проектної документації, зазначеної в пункті 1 цього наказу, зберігається в управлінні охорони культурної спадщини Міністерства культури України.

3. Органу охорони культурної спадщини Вінницької обласної державної адміністрації довести цей наказ до відома відповідних органів з питань земельних ресурсів, уповноважених органів містобудування та архітектури і забезпечити його виконання.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на державного секретаря Карандєєва Р. В.

 

Перший заступник Міністра

С. Фоменко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали