ЧЕРНІВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Двадцять друга сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29.03.2012 р. N 448

Про затвердження Муніципального енергетичного плану м. Чернівців на 2012 - 2015 роки

Відповідно до статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", в рамках співпраці міської ради з Проектом "Реформа міського теплозабезпечення в Україні" за фінансової підтримки Агентства з міжнародного розвитку США (USAID) та з метою ефективного використання енергетичних ресурсів, енергозбереження, зменшення видатків на утримання бюджетних закладів, реалізацію першочергових заходів для скорочення споживання природного газу в системі генерації теплової енергії та використання місцевих видів палива, а також з метою проведення результативної антикризової політики в системі енергопостачання та залучення зовнішніх ресурсів на вирішення нагальних потреб міста, розглянувши проект Муніципального енергетичного плану м. Чернівців на 2012 - 2015 роки, Чернівецька міська рада вирішила:

1. Затвердити Муніципальний енергетичний план м. Чернівців на 2012 - 2015 роки (додається до оригіналу).

2. Визначити джерелами фінансування Муніципального енергетичного плану м. Чернівців на 2012 - 2015 роки кошти грантів, міського бюджету, комунальних підприємств та інших коштів, залучених відповідно до чинного законодавства.

3. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради в мережі Інтернет.

4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Тимофєєва В. Т., Ротаря П. Я., Паскаря О. Є

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища.

 

Секретар
Чернівецької міської ради

В. Михайлішин

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали