МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 листопада 2011 року N 3339/5

Про затвердження напрямів взаємодії між територіальними органами Міністерства юстиції України та органами і установами, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби України

З метою організації ефективної співпраці між територіальними органами Міністерства юстиції України та органами і установами, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби України, наказую:

1. Затвердити напрями взаємодії між територіальними органами Міністерства юстиції України та органами і установами, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби України, згідно з додатком.

2. Департаменту взаємодії з органами влади Міністерства юстиції України (Зеркаль О. В.) довести цей наказ до відома начальників Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі (далі - головні управління юстиції).

3. Державній пенітенціарній службі України (Лісіцков О. В.) довести цей наказ до відома начальників управлінь (відділів) Державної пенітенціарної служби України в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, м. Києві та Київській області, областях (далі - управління (відділи) Державної пенітенціарної служби України).

4. Начальникам головних управлінь юстиції та начальникам управлінь (відділів) Державної пенітенціарної служби України вжити організаційних заходів щодо приведення планів роботи у відповідність до цього наказу та забезпечити його виконання.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту взаємодії з органами влади Міністерства юстиції України Зеркаль О. В. та голову Державної пенітенціарної служби України Лісіцкова О. В.

 

Міністр

О. Лавринович

 

Додаток
до наказу Міністерства юстиції України
17.11.2011 N 3339/5

Напрями взаємодії
між територіальними органами Міністерства юстиції України та органами і установами, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби України

1. Надання місцевим держадміністраціям пропозицій щодо включення кандидатур представників територіальних органів Міністерства юстиції України до складу спостережних комісій.

2. Проведення начальниками Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі (далі - головні управління юстиції) виїзних прийомів персоналу органів і установ, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби (далі - ДПтС), з особистих питань на базі органів і установ виконання покарань.

3. Участь головних управлінь юстиції в організації правової освіти засуджених, які тримаються в установах виконання покарань.

4. Проведення представниками Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини в Автономній Республіці Крим та областях правороз'яснювальної роботи серед засуджених, які тримаються в установах виконання покарань.

5. Участь головних управлінь юстиції в організації правової освіти членів спостережних комісій, що утворюються місцевими держадміністраціями.

6. Надання головними управліннями юстиції консультацій органам і установам, що належать до сфери управління ДПтС, під час розгляду в судах Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя справ, пов'язаних з їх діяльністю.

7. Підвищення кваліфікації юристів органів і установ, що належать до сфери управління ДПтС, організація їх стажування на базі головних управлінь юстиції та запрошення для участі у відповідних семінарах.

8. Надання головними управліннями юстиції сприяння установам виконання покарань в:

- організації примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб) щодо засуджених;

- реєстрації актів цивільного стану засуджених.

9. Участь представників головних управлінь юстиції у конференціях, семінарах, прес-конференціях з питань діяльності органів і установ, що належать до сфери управління ДПтС, які проводяться на території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя.

10. Здійснення головними управліннями юстиції контролю за додержанням положень своїх статутів місцевими громадськими організаціями, які співпрацюють з установами виконання покарань та здійснюють громадський контроль за дотриманням прав засуджених.

 

Директор Департаменту
взаємодії з органами влади

О. В. Зеркаль

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали