МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 грудня 2011 року N 1342

Про затвердження Настанови з організації газодимозахисної служби в підрозділах Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС України

Відповідно до пункту 4 Положення про Міністерство надзвичайних ситуацій України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 року N 402 (Указ N 402/2011), та з метою успішного виконання особовим складом Оперативно-рятувальної служби своїх службових обов'язків наказую:

1. Затвердити Настанову з організації газодимозахисної служби в підрозділах Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС України (далі - Настанова), що додається.

2. Керівникам ГУ(У) МНС в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі, навчальних закладі...

 

Доступ до документа «Наказ від 16.12.2011 № 1342 Про затвердження Настанови з організації газодимозахисної служби в підрозділах Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС України» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали