Про затвердження натуральних норм забезпечення населення твердим пічним побутовим паливом і скрапленим газом та встановлення показників їх вартості, відповідно до яких населенню Миколаївської області будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам

Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
від 15 травня 2012 року N 139-р

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Миколаївській області
18 травня 2012 р. N 34/1884

Відповідно до статті 2 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 102 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року N 356 "Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам" (Постанова N 356):

1. Затвердити натуральні норми забезпечення населення твердим пічним побутовим паливом і скрапленим газом, відповідно до яких населенню Миколаївської області будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання, за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, зокрема:

1.1. Для надання житлових субсидій готівкою:

тверде паливо - 2 тонни на домогосподарство на рік;

скраплений газ, який використовується для приготування їжі, - два балони (42 кілограми) на рік на одну-дві особи, три балони (63 кілограми) - на три-чотири особи, чотири балони (84 кілограми) - на п'ять і більше осіб;

1.2. Для надання пільг готівкою:

тверде паливо - 1 тонна на рік на домогосподарство, а для осіб, що мають таке право згідно із статтею 48 Гірничого закону України, - 3,1 тонни на рік на домогосподарство;

скраплений газ - один балон (21 кілограм) на домогосподарство на рік.

2. Встановити показники вартості твердого палива і скрапленого газу, відповідно до яких населенню Миколаївської області у 2012 році будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам:

тверде паливо - 950 гривень за 1 тонну;

скраплений газ - 121,88 гривні за один балон (21 кілограм).

3. У наступних роках граничні показники вартості твердого палива і скрапленого газу індексуються на коефіцієнт (Кі), який визначається за формулою:

Кі= (Iпот/100)*(І1/100)*(І2/100)*....*(Іn/100),

де Iпот - прогнозний індекс споживчих цін поточного року;

I1, I2,.... In - прогнозні індекси споживчих цін за попередні роки, починаючи з 2013 року.

4. Особам, які для опалення житлових приміщень використовують рідке пічне побутове паливо, пільги надаються, виходячи з розрахунку вартості 1 тонни твердого палива, а субсидії для відшкодування витрат на його придбання - з вартості, затвердженої пунктом 2 цього розпорядження натуральної норми забезпечення населення твердим паливом.

У разі використання скрапленого газу, що зберігається у групових резервуарних установках, мінімальна норма забезпечення таким газом становить 42 кілограми на одну особу на рік, але не більш як 210 кілограмів.

5. Доручити головам районних державних адміністрацій та рекомендувати міським (міст обласного значення) головам забезпечити надання населенню пільг і житлових субсидій готівкою для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу з урахуванням затверджених натуральних норм і показників вартості, виходячи з обсягу відповідних бюджетних призначень.

6. Начальнику управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації (далі - облдержадміністрації) (Скибі С. І.) довести це розпорядження до відома населення області через засоби масової інформації.

7. Це розпорядження набуває чинності з дня його опублікування в засобах масової інформації.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Іванцову Н. Б.

 

Перший заступник
голови облдержадміністрації,
виконувач функцій і повноважень
голови облдержадміністрації

Г. Б. Ніколенко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали