Про затвердження натуральних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом, відповідно до яких населенню Херсонської області у 2012 році надаються пільги і житлові субсидії

Розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
від 22 травня 2012 року N 371

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Херсонській області
24 травня 2012 р. за N 53/1348

Відповідно до статті 102 Бюджетного кодексу України, на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року N 356 "Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам" (Постанова N 356) та від 31 січня 2007 року N 77 "Про затвердження Порядку надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам", керуючись статтею 6, пунктом 10 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 23, пунктом 1 частини першої та частиною третьою статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити натуральні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом, відповідно до яких населенню Херсонської області у 2012 році надаються житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам:

1.1. На тверде паливо з розрахунку на домогосподарство на рік - 2 тонни.

1.2. На скраплений газ, який використовується для приготування їжі, з розрахунку на рік:

два балони (42 кілограми) на одну - дві особи;

три балони (63 кілограми) на три - чотири особи;

чотири балони (84 кілограми) на п'ять і більше осіб.

2. Затвердити натуральні норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом, згідно з якими населенню Херсонської області у 2012 році надаються пільги для відшкодування витрат на їх придбання за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам:

2.1. На тверде паливо з розрахунку на домогосподарство на рік - 1 тонна, а особам, які мають право на пільги згідно зі статтею 48 Гірничого закону України, - 3,1 тонни вугілля для побутових потреб на домогосподарство на рік.

2.2. На скраплений газ із розрахунку на домогосподарство на рік - 1 балон (21 кілограм).

3. Управлінню у справах преси та інформації Херсонської обласної державної адміністрації забезпечити публікацію цього розпорядження в засобах масової інформації після його державної реєстрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

5. Розпорядження набирає чинності з моменту його державної реєстрації, але не раніше дня його офіційного опублікування.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали