Про затвердження натуральних норм забезпечення населення області твердим паливом і скрапленим газом, відповідно до яких населенню надаються пільги готівкою для відшкодування витрат на їх придбання

Розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
від 6 червня 2012 р. N Р-400/0/3-12

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Дніпропетровській області
12 червня 2012 р. за N 28/1762

Керуючись статтею 102 Бюджетного кодексу України, Законом України "Про місцеві державні адміністрації" та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року N 356 "Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам" (Постанова N 356) (далі - Постанова):

1. Затвердити натуральні норми забезпечення населення області твердим паливом і скрапленим газом, згідно з якими населенню надаються пільги готівкою для відшкодування витрат на їх придбання за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у межах мінімальних норм та граничних показників, затверджених Постановою (Постанова N 356), виходячи з обсягів відповідних бюджетних призначень:

натуральні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом для надання пільг - відповідно одна тонна та один балон на домогосподарство на рік, а для осіб, що мають таке право згідно зі статтею 48 Гірничого закону України, - 3,1 тонни вугілля для побутових потреб на домогосподарство на рік.

2. Управлінню преси та інформації облдержадміністрації опублікувати це розпорядження в установленому порядку.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення в друкованих засобах масової інформації.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Пустову М. І.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали