Про затвердження натуральних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом, згідно з якими у 2012 році населенню надаються пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам

Розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
від 8 червня 2012 року N 330

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області
14 червня 2012 р. за N 24/1061

Відповідно до частини другої статті 102 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року N 356 "Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам" (Постанова N 356):

1. Затвердити натуральні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом, який використовується для приготування їжі, згідно з якими у 2012 році населенню надаються житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання за рахунок субвенції з державного бюджету: 2 тонни твердого палива на домогосподарство з граничним показником вартості 950 гривень за 1 тонну; два балони (42 кілограми) скрапленого газу на рік на одну - дві особи, три балони (63 кілограми) - на три - чотири особи; чотири балони (84 кілограми) - на п'ять і більше осіб з граничним показником вартості 121,88 гривень за один балон на домогосподарство на рік.

2. Затвердити натуральні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом, який використовується для приготування їжі, згідно з якими у 2012 році населенню надаються пільги, виходячи із розрахунку вартості однієї тонни твердого палива, а особам, які мають таке право згідно із статтею 48 Гірничого закону України - із розрахунку вартості 3,1 тонни вугілля на побутові потреби з граничним показником вартості 950 гривень за одну тонну та одного балону скрапленого газу з граничним показником 121,88 гривень за один балон на домогосподарство на рік.

3. Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій та міських рад міст обласного значення проводити розрахунки розмірів субсидій на тверде паливо та скраплений газ на підставі натуральних норм, затверджених цим розпорядженням з урахуванням пільг, передбачених чинним законодавством.

4. Юридичному відділу апарату облдержадміністрації подати це розпорядження на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Вінницькій області.

5. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування у місцевих засобах масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Спірідонову Л. М.

 

Перший заступник голови
облдержадміністрації

І. Мовчан

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали