Про затвердження натуральних норм забезпечення населення області твердим паливом та скрапленим газом у 2012 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам

Розпорядження Одеської обласної державної адміністрації
від 18 червня 2012 року N 595/А-2012

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції в Одеській області
25 червня 2012 р. за N 46/1126

Відповідно до статті 102 Бюджетного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року N 356 "Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам" (Постанова N 356), з метою встановлення натуральних норм, згідно з якими населенню надаються пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання твердого палива і скрапленого газу:

1. Затвердити натуральні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом, відповідно до яких населенню будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання.

1.1. Скраплений газ, який використовується для приготування їжі, для надання населенню житлових субсидій, виходячи з розрахунку на домогосподарство на рік:

1 - 2 особи - 2 балони (42 кілограми);

3 - 4 особи - 3 балони (63 кілограми);

5 і більше осіб - 4 балони (84 кілограми).

1.2. У разі споживання від групових резервуарних установок норма забезпечення скрапленим газом становить 42 кілограми на одну особу, але не більш як 210 кілограмів на рік.

1.3. Тверде паливо для надання житлових субсидій з розрахунку на домогосподарство на рік - 2,0 тонни.

2. Затвердити натуральні норми забезпечення населення пільговим твердим паливом та скрапленим газом, відповідно до яких населенню будуть надаватися пільги готівкою для відшкодування витрат на їх придбання:

2.1. Тверде паливо - 1 тонна на домогосподарство на рік.

2.2. Скраплений газ - 1 балон на домогосподарство на рік.

3. Для надання пільг і житлових субсидій населенню на придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам застосовуються у 2012 році граничні показники вартості:

3.1. Тверде паливо - 950 гривень за 1 тонну.

3.2. Скраплений газ - 121,88 гривень за один балон.

4. Затвердити натуральні норми забезпечення пільговим твердим паливом осіб, що мають таке право згідно зі статтею 48 Гірничного закону України, відповідно до яких населенню будуть надаватися пільги готівкою для відшкодування витрат на їх придбання:

тверде паливо - 3,1 тонни вугілля для побутових потреб на домогосподарство на рік.

5. Доручити головам райдержадміністрацій і рекомендувати міським головам міст обласного значення забезпечити надання населенню пільг і субсидій для придбання твердого палива і скрапленого газу з урахуванням затверджених нормативів і в межах асигнувань, передбачених на зазначені потреби у місцевому бюджеті.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації.

7. Розпорядження набуває чинності з дня офіційного опублікування в газеті "Одеські вісті".

 

Голова обласної
державної адміністрації

Е. Л. Матвійчук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали