Додаткова копія: Про затвердження натуральних норм забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом для надання населенню житлових субсидій і пільг у готівковій формі в 2018 році

Про затвердження натуральних норм забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом для надання населенню житлових субсидій і пільг у готівковій формі в 2018 році

Розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації
від 20 лютого 2018 року N 162-р

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Чернівецькій області
28 лютого 2018 р. за N 18/2539

Керуючись пунктами 1, 5 статті 23, частинами другою, четвертою, шостою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", відповідно до статті 102 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 р. N 356 "Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам" (Постанова N 356) (із змінами):

1. Затвердити натуральні норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом, відповідно до яких у 2018 році населенню надаються пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання на рівні мінімальних, у тому числі для забезпечення:

1) населення твердим паливом і скрапленим газом для надання пільг - відповідно 1 тонна та один балон на домогосподарство на рік;

2) населення твердим паливом для надання житлових субсидій - 2 тонни на домогосподарство на рік;

3) населення скрапленим газом, який використовується для приготування їжі, для надання населенню житлових субсидій, виходячи з розрахунку: два балони (42 кілограми) на рік на одну - дві особи, три балони (63 кілограми) - на три - чотири особи, чотири балони (84 кілограми) - на п'ять і більше осіб;

4) осіб, які для опалення житлових приміщень використовують рідке пічне побутове паливо, пільги надаються виходячи з розрахунку вартості 1 тонни твердого палива, а субсидії для відшкодування витрат на його придбання - з вартості 2 тонн на домогосподарство на рік. У разі використання скрапленого газу, що зберігається у групових резервуарних установках, мінімальна норма забезпечення таким газом становить 42 кілограми на одну особу на рік, але не більш як 210 кілограмів.

2. Установити, що для надання у 2018 році житлових субсидій та пільг населенню на придбання твердого палива та скрапленого газу за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету застосовуються ціни з урахуванням граничних показників вартості однієї тонни твердого палива та одного балона скрапленого газу, затверджених підпунктом 1 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 р. N 356 "Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам" (Постанова N 356) (із змінами) та проіндексованих на коефіцієнт, визначений за формулою згідно із підпунктом 2 пункту 2 вказаної постанови (Постанова N 356), на рівні граничних показників їх вартості, у тому числі:

твердого палива - 2424,16 гривень за одну тонну;

скрапленого газу - 242,42 гривень за один балон.

3. Управлінню документального забезпечення та контролю спільно з юридичним відділом апарату обласної державної адміністрації забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області.

4. Відділу інформаційної діяльності обласної державної адміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

5. Це розпорядження набирає чинності після його державної реєстрації, з моменту оприлюднення у порядку, встановленому Законом України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI).

6. Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації про виконання цього розпорядження поінформувати обласну державну адміністрацію.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації М. Павлюка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

О. Фищук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали