МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 грудня 2011 року N 859

Про затвердження нормативів втрат і виробничо-технологічних витрат вуглеводнів ТзОВ "Українська бурова компанія"

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.08.2004 N 572-р "Про уповноваження органів для складання переліку та встановлення порядку визначення розмірів нормативних втрат і виробничо-технологічних витрат нафти, природного газу та газового конденсату під час їх видобування, підготовки до транспортування і транспортування, а також визначення середніх ринкових цін на нафту, природний газ та газовий конденсат" та наказу Міністерства палива та енергетики України від 30.09.2004 N 604 "Про затвердження Переліку нормативних втрат і виробничо-технологічних витрат нафти, природного газу та газового конденсату під час їх видобування, підготовки до транспортування та транспортування та Порядку визначення їх розмірів", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.01.2005 за N 15/10295, і враховуючи погодження Держгірпромнагляду, наказую:

1. Затвердити нормативи технологічних втрат і виробничо-технологічних витрат нафти, природного газу та газового конденсату під час їх видобування, підготовки до транспортування та транспортування на 2012 рік, затверджені Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу для ТзОВ "Українська бурова компанія", що додаються.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Макуху В. О.

 

Міністр

Ю. Бойко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
20.12.2011 N 859

Нормативи технологічних втрат і виробничо-технологічних витрат нафти, природного газу та газового конденсату під час їх видобування, підготовки до транспортування та транспортування на 2012 рік, затверджені Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу для ТзОВ "Українська бурова компанія"

Назва суб'єкта господарювання (структурного підрозділу)

Назва родовища

Номер спеціального дозволу на родовище

Норматив технологічних втрат, %

Норматив технологічних витрат, %

нафта

газ

конденсат

нафта

газ

конденсат

ТзОВ "Українська бурова компанія"

Харківцівське родовище Сарська ділянка

N 3172 від 16.11.2007

12,345

0,437

12,345

-

-

-

 

Директор Департаменту з питань
нафтової, газової, торф'яної,
нафтопереробної промисловості та
альтернативних видів палива

І. Кирюшин

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали