МІНІСТЕРСТВО ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 липня 2008 року N 399

Про затвердження нормативних актів з організації діяльності підрозділів відомчої воєнізованої охорони Міністерства палива та енергетики України

Відповідно до законів України "Про електроенергетику", "Про нафту і газ", "Про фізичний захист ядерних установок, ядерних матеріалів, радіоактивних відходів, інших джерел іонізуючого випромінювання", Положення про Міністерство палива та енергетики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.11.2006 N 1540, наказу Міністерства палива та енергетики України від 08.10.2007 N 480 "Про організацію діяльності відомчої воєнізованої охорони Міністерства палива та енергетики України", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12.11.2007 за N 1262/14529, та з метою організації діяльності відомчої воєнізованої охорони Міністерства палива та енергетики України наказую:

1. Затвердити:

1.1 Інструкцію з організації діяльності відомчої воєнізованої охорони Міністерства палива та енергетики України з охорони особливо важливих об'єктів паливно-енергетичного комплексу (далі - Інструкція).

1.2. Настанову з організації службового собаківництва в підрозділах відомчої воєнізованої охорони Міністерства палива та енергетики України (далі - Настанова).

2. Керівникам державних підприємств, що належать до сфери управління Мінпаливенерго, та господарських товариств, щодо яких Мінпаливенерго здійснює управління корпоративними правами держави (далі - підприємства):

2.1. Привести до 30 жовтня 2008 року діяльність відомчої воєнізованої охорони у відповідність до вимог цих Інструкції та Настанови.

2.2. Довести вимоги вищезазначених нормативних актів до працівників відомчої воєнізованої охорони.

3. Директору Департаменту фізичного захисту, пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності Іванову П. А. надати керівникам зазначених підприємств методичну допомогу щодо організації діяльності відомчої воєнізованої охорони відповідно до цих нормативних актів.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Недашковського Ю. О.

 

Міністр

Ю. Продан

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали