МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 грудня 2011 року N 857

Про затвердження нормативного документа "Корекційна обробка живильної і котлової води барабанних котлів тиском від 4 до 14 МПа. Методичні вказівки"

З метою підвищення якості та ефективності корекційної обробки живильної і котлової води барабанних котлів тиском від 4 до 14 МПа наказую:

1. Затвердити нормативний документ "Корекційна обробка живильної і котлової води барабанних котлів тиском від 4 до 14 МПа. Методичні вказівки" (далі - Методичні вказівки), що додається.

2. Методичні вказівки набирають чинності через 90 днів з дати підписання цього наказу.

3. Об'єднанню енергетичних підприємств "Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики" (Єрмаков О. М.) внести Методичні вказівки до реєстру нормативних документів Міненерговугілля в установленому порядку та забезпечити видання необхідної кількості примірників Методичних вказівок енергетичним компаніям та державним підприємствам, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарським товариствам, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави, відповідно до їх замовлень.

4. З набранням чинності Методичних вказівок визнати таким, що не застосовується в Україні, нормативний документ РД 34.37.522-88 "Методичні вказівки корекційної обробки живильної і котлової води барабанних котлів тиском 3,9 - 13,8 МПа".

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали