МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 жовтня 2011 року N 666

Про затвердження нормативного документа "Методика вимірювання якості електричної енергії в системах електропостачання загального призначення"

Відповідно до Закону України "Про електроенергетику", наказу Мінпаливенерго України N 532 від 15.10.2009 "Про затвердження Програми першочергових організаційно-технічних заходів для підготовки ОЕС України до роботи з об'єднанням енергосистем європейських держав", з метою забезпечення якості електричної енергії на межі балансового розділу мереж електропередавальних організацій і споживачів, етапах її виробництва та передачі магістральними і розподільчими електромережами наказую:

1. Затвердити нормативний документ "Методика вимірювання якості електричної енергії в системах електропостачання загального призначення" (далі - Методика).

2. Методика набирає чинності через 90 днів з дати підписання цього наказу.

3. Об'єднанню енергетичних підприємств "Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики" (Пікалов Г. Г.):

3.1. Внести Методику до реєстру і комп'ютерного банку даних чинних нормативних документів Міненерговугілля в установленому порядку.

3.2. Забезпечити видання необхідної кількості примірників Методики та їх надходження енергетичним компаніям та державним підприємствам, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарським товариствам, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави, відповідно до їх замовлень.

4. З набранням чинності цієї Методики визнати таким, що втратив чинність, РД 34.15.501-88 "Методические указания по контролю и анализу качества электрической энергии в электрических сетях общего назначения", затверджений Головним технічним управлінням Міненерго СРСР 22.12.88.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали