МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 листопада 2011 року N 716

Про затвердження нормативного документа "Норми часу на ремонт основного і допоміжного енергетичного обладнання. Частина 01 Ремонт парових котлів, водогрійних котлів і допоміжного котельного обладнання. Методичні рекомендації"

З метою приведення Норм часу на ремонт основного і допоміжного енергетичного обладнання до реальних умов виробництва на підприємствах електроенергетичної галузі Міненерговугілля України наказую:

1. Затвердити нормативний документ "Норми часу на ремонт основного і допоміжного енергетичного обладнання. Частина 01 Ремонт парових котлів, водогрійних котлів і допоміжного котельного обладнання. Методичні рекомендації" (далі - Норми часу), що додається.

2. Норми часу набирають чинності з 01.01.2012.

3. Об'єднанню енергетичних підприємств "Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики" (Єрмаков О. М.) внести Норми часу до реєстру і комп'ютерного банку даних чинних нормативних документів Міненерговугілля в установленому порядку.

4. Державному підприємству "Львівське конструкторське бюро" забезпечити:

- видання і надходження необхідної кількості примірників Норм часу підприємствам енергетичної галузі відповідно до їх замовлень;

- здійснення постійного моніторингу Норм часу в процесі їх впровадження і розроблення змін і доповнень до них.

5. Визнати такою, що втратила чинність, Частину 01 Ремонт парових котлів, водогрійних котлів і допоміжного котельного обладнання Норм часу на ремонт основного і допоміжного енергетичного обладнання. (СОУ-Н МПЕ 40.1.05.602-2005), затверджених наказом Мінпаливенерго від 08.07.2005 N 299, та Зміну N 1 до Норм часу на ремонт основного і допоміжного енергетичного обладнання", затверджену наказом Мінпаливенерго від 27.12.2007 N 621, в частині, що стосується Частини 01 Ремонт парових котлів, водогрійних котлів і допоміжного котельного обладнання.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чех С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали