МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 грудня 2011 року N 858

Про затвердження нормативного документа "Передпускова парокиснева очистка і пасивація пароводяного тракту теплоенергетичного устаткування. Методичні вказівки"

З метою забезпечення необхідної чистоти внутрішніх поверхонь труб пароводяного тракту перед пуском обладнання в експлуатацію наказую:

1. Затвердити нормативний документ "Передпускова парокиснева очистка і пасивація пароводяного тракту теплоенергетичного устаткування. Методичні вказівки" (далі - Методичні вказівки), що додається.

2. Методичні вказівки набувають чинності через 90 днів з дати підписання цього наказу.

3. Об'єднанню енергетичних підприємств "Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики" (Єрмаков О. М.):

3.1. Внести Методичні вказівки до єдиного реєстру нормативних документів Міненерговугілля в установленому порядку;

3.2. Забезпечити видання необхідної кількості примірників Методичних вказівок енергетичним компаніям та державним підприємствам, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарським товариствам, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави, відповідно до їх замовлень.

3. Визнати такими, що не застосовуються в Україні, Методичні вказівки з передпускової парокисневої очистки і пасивації пароводяного тракту теплоенергетичного устаткування (РД 34.37.407-85), затверджені 29.12.85 Головним науково-технічним управлінням енергетики та електрифікації Міненерго СРСР, з набранням чинності цих Методичних вказівок.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали