МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 грудня 2011 року N 916

Про затвердження нормативного документа "Протипожежний захист машзалів електростанцій. Правила проектування та експлуатації протипожежного устаткування"

Відповідно до Закону України "Про пожежну безпеку" та з метою створення єдиного цілісного нормативного документа, який систематизує нормативну базу в галузі технічних вимог з пожежної безпеки машзалів електростанцій, наказую:

1. Затвердити нормативний документ "Протипожежний захист машзалів електростанцій. Правила проектування та експлуатації протипожежного устаткування" (далі - Правила), що додаються.

2. Правила набирають чинності через 90 днів з дати підписання цього наказу.

3. Об'єднанню енергетичних підприємств "Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики" (Єрмаков О. М.) внести Правила до єдиного...

 

Доступ до документа «Наказ від 30.12.2011 № 916 Про затвердження нормативного документа "Протипожежний захист машзалів електростанцій. Правила проектування та експлуатації протипожежного устаткування"» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали