МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 травня 2012 року N 311

Про затвердження нормативного документа "Сигналізатори високої напруги стаціонарні. Застосування та експлуатація. Настанова"

Відповідно до статті 7 Закону України "Про електроенергетику" та Положення про Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 року N 382/2011 (Положення N 382/2011), з метою впровадження в електричних мережах України напругою 6 - 35 кВ стаціонарних сигналізаторів високої напруги, які використовують як допоміжні засоби для візуального визначення напруги, наказую:

1. Затвердити нормативний документ "Сигналізатори високої напруги стаціонарні. Застосування та експлуатація. Настанова" (далі - Настанова), що додається.

2. Надати чинності Настанові через 90 днів з дати підписання цього наказу.

3. Об'єднанню енергетичних підприємств "Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики" (Єрмаков О. М.):

3.1. Внести Настанову до реєстру і комп'ютерного банку даних чинних нормативних документів Міненерговугілля в установленому порядку.

3.2. Забезпечити видання та надходження необхідної кількості примірників Настанови енергетичним компаніям та державним підприємствам, що належить до сфери управління Міненерговугілля, та господарським товариствам, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави, відповідно до замовлень.

4. Контроль за виконанням цього наказу на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали