МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 грудня 2010 року N 573

Про затвердження нової редакції Методичних рекомендацій з формування собівартості будівельно-монтажних робіт

Відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", з метою урахування змін до положень (стандартів) бухгалтерського обліку та інших нормативно-правових актів та встановлення єдиних методичних засад формування собівартості будівельно-монтажних робіт наказую:

1. Затвердити Методичні рекомендації з формування собівартості будівельно-монтажних робіт (додаються), погоджені з Міністерством фінансів України та схвалені рішенням науково-технічної ради Мінрегіонбуду від 23.12.2010 N 191 (далі - Методичні рекомендації).

2. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Державного комітету У...

 

Доступ до документа «Методичні рекомендації Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 31.12.2010 № 573 Про затвердження нової редакції Методичних рекомендацій з формування собівартості будівельно-монтажних робіт» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали