ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 квітня 2012 року N 42

Про затвердження нової редакції описів до деяких відомчих нагород Генерального прокурора України

У зв'язку із затвердженням нової символіки - емблеми прокуратури України, керуючись статтею 15 Закону України "Про прокуратуру", наказую:

1. Затвердити нову редакцію описів:

- нагрудного знака "Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури" (додаток N 1);

- нагрудного знака "Подяка за довготривалу бездоганну службу в органах прокуратури" (додаток N 2);

- нагрудного знака "Ветеран прокуратури України" (додаток N 3);

- нагрудного знака "Почесний працівник прокуратури України" (додаток N 4).

2. Пункт 2 наказу N 501ц від 24 січня 2005 року в частині затвердження опису нагрудного знака "Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури", пункт 2 наказу N 2779ц від 16 листопада 2006 року щодо затвердження опису нагрудного знака "Подяка за довготривалу бездоганну службу в органах прокуратури" та пункт 1 наказу N 338ц від 25 лютого 2008 року в частині затвердження опису нагрудного знака "Ветеран прокуратури України" вважати такими, що втратили чинність.

3. Наказ надіслати прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, Дніпровському екологічному прокурору, військовим прокурорам регіонів та Військово-Морських Сил України, ректору Національної академії прокуратури України, міським, районним, міжрайонним і прирівняним до них прокурорам, довести до відома всіх прокурорсько-слідчих працівників.

 

Генеральний прокурор
України
державний радник
юстиції України

В. Пшонка


 

Додаток N 1
до наказу Генерального прокурора України
25.04.2012 N 42


ОПИС
нагрудного знака "Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури"

Нагрудний знак "Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури" (далі - знак) має форму рівностороннього хреста з розширеними лапами, кінці яких прикрашено кульками. Лапи хреста декоровано гільоше та заповнено синьою емаллю. Хрест накладається на сяйво. У центрі хреста розміщено емблему Генеральної прокуратури України. Основою емблеми є фігурний щит із синьої емалі з окуттям сріблястого металу. У центрі щита розташовано ваги зі сріблястого металу. Ваги спираються на стрічку із синьої емалі, яка перевита з лавровим вінком, та охоплює нижній край щита. На стрічці розміщено напис рельєфними літерами: "ЗАКОН ЧЕСТЬ ГІДНІСТЬ". Стрічка, літери та вінок виконано з золотистого металу. У верхній частині щита розміщено малий Державний Герб України.

Щит з емблемою розміщено на двох схрещених мечах із золотистого металу, розташованих вістрям донизу. Емблему покладено на лавровий вінок із золотистого металу.

Розмір хреста: 35 х 35 мм.

На зворотньому боці хреста розміщено порядковий номер.

За допомогою кільця з вушком хрест кріпиться до прямокутної колодки із золотистого металу розміром 36 х 22 мм. Колодку обтягнуто муаровою стрічкою шириною 22 мм.

На зворотньому боці колодки знаходиться застібка кріплення до одягу.

Нагрудний знак "Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури" має три ступені: I, II та III ступенів однакової форми, але мають різні покриття та стрічки на колодках.

Знак I ступеня - хрест та сяйво виконуються із золотистого металу.

Колодку обтягнуто муаровою стрічкою сірого кольору з синіми поздовжніми смугами.

Ширина смуг: синіх - по краях - по 1 мм, далі - сірих - по 1 мм, синіх - по 1 мм, сірих - по 6,5 мм та центральної синьої - 2 мм.

Знак II ступеня - хрест виконується із золотистого металу, сяйво виконується зі сріблястого металу.

Колодку обтягнуто муаровою стрічкою сірого кольору з синіми поздовжніми смугами.

Ширина смуг: синіх - по краях - по 1 мм, далі - сірих - по 1 мм, синіх - по 1 мм, сірих - по 5 мм, синіх - по 2 мм та центральної сірої - 2 мм.

Знак III ступеня - хрест та сяйво виконуються зі сріблястого металу.

Колодку обтягнуто муаровою стрічкою сірого кольору з синіми поздовжніми смугами.

Ширина смуг: синіх - по краях - по 1 мм, далі - сірих - по 1 мм, синіх - по 1 мм, сірих - по 4 мм, синіх - по 2 мм, далі - сірих - по 2 мм та центральної синьої - 2 мм.

Знаки виготовляються зі срібла не менше 800 проби.

Деталі золотистого кольору покриваються гальванічним золотом.

 

Додаток N 2
до наказу Генерального прокурора України
25.04.2012 N 42


ОПИС
нагрудного знака "Подяка за довготривалу бездоганну службу в органах прокуратури"

Нагрудний знак "Подяка за довготривалу бездоганну службу в органах прокуратури" (далі - знак) має форму рівностороннього хреста із золотистого металу з розширеними лапами, кінці яких прикрашено кульками. Лапи хреста декоровано гільоше. Хрест накладається на сяйво із золотистого металу. У центрі хреста розміщено емблему Генеральної прокуратури України. Основою емблеми є фігурний щит із синьої емалі з окуттям сріблястого металу. У центрі щита розташовано ваги зі сріблястого металу. Ваги спираються на стрічку із синьої емалі, яка перевита з лавровим вінком та охоплює нижній край щита. На стрічці розміщено напис рельєфними літерами: "ЗАКОН ЧЕСТЬ ГІДНІСТЬ". Стрічка, літери та вінок виконано із золотистого металу. У верхній частині щита розміщено малий Державний Герб України.

Щит з емблемою розміщено на двох схрещених мечах із золотистого металу, розташованих вістрям донизу.

Емблему покладено на лавровий листок із золотистого металу.

Розмір хреста: 35 х 35 мм.

На зворотньому боці хреста розміщено порядковий номер.

За допомогою кільця з вушком хрест кріпиться до прямокутної колодки із золотистого металу розміром 36 х 22 мм. Колодку обтягнуто муаровою стрічкою сірого кольору шириною 22 мм.

На зворотньому боці колодки знаходиться застібка кріплення до одягу.

Знак виготовляється зі срібла не менше 800 проби.

Деталі золотистого кольору покриваються гальванічним золотом.

 

Додаток N 3
до наказу Генерального прокурора України
25.04.2012 N 42


ОПИС
нагрудного знака "Ветеран прокуратури України"

Нагрудний знак "Ветеран прокуратури України" (далі - медаль) має класичну форму кола (походження форми від наградних монет) діаметром 32,5 мм, кольору золотистого металу, та складається з двох деталей.

На лицьовому боці медалі, в центрі, на фоні золотого сонця, яке має 32 промені, розташовано емблему Генеральної прокуратури України.

Основою емблеми є фігурний щит із синьої емалі з окуттям сріблястого металу. У центрі щита розташовано ваги зі сріблястого металу. Ваги спираються на стрічку із синьої емалі, яка перевита з лавровим вінком, та охоплює нижній край щита. На стрічці розміщено напис рельєфними літерами: "ЗАКОН ЧЕСТЬ ГІДНІСТЬ". Стрічка, літери та вінок виконано із золотистого металу. У верхній частині щита розміщено малий Державний Герб України.

Щит з емблемою покладено на два схрещені мечі із золотистого металу, розташовані вістрям донизу.

По колу медаль прикрашена орнаментом.

На реверсі медалі розташовано напис: "Ветеран прокуратури України". Низ медалі прикрашено двома лавровими гілками. Край реверса медалі прикрашено орнаментом.

За допомогою вушка та кільця медаль з'єднана з колодкою прямокутної форми. Нижня частина колодки прикрашена асиметричним орнаментом та сонячними променями.

Колодку обтягнуто муаровою стрічкою біло-синього кольору, ширина якої 25 мм. Стрічка має поздовжні смуги по краях: біла - 2,5 мм, синя - 7,75 мм, біла - 2,5 мм, синя - 7,75 мм, біла - 2,5 мм).

Розмір колодки - 45 х 25 мм.

На зворотньому боці колодки знаходиться застібка кріплення до одягу.

Медаль виготовлено зі сплавів міді, покрито гальванічним золотом.

Розмір виробу - 32,5 х 85 х 2 мм.

 

Додаток N 4
до наказу Генерального прокурора України
25.04.2012 N 42


ОПИС
нагрудного знака "Почесний працівник прокуратури України"

Нагрудний знак "Почесний працівник прокуратури України" має форму видовженого щита та складається з трьох окремих деталей. Головною частиною знака є емблема Генеральної прокуратури України, яка у свою чергу складається з двох деталей. Основою емблеми є фігурний щит синьої емалі з окуттям сріблястого металу. У центрі щита розташовано ваги зі сріблястого металу. Ваги спираються на стрічку із синьої емалі, яка перевита з лавровим вінком та охоплює нижній край щита. На стрічці розміщено напис рельєфними літерами: "ЗАКОН ЧЕСТЬ ГІДНІСТЬ". Стрічка, літери та вінок виконано з золотистого металу. У верхній частині щита розміщено малий Державний Герб України.

Щит з емблемою покладено на два схрещені мечі із золотистого металу, розташовані вістрям донизу.

Мечі належать до нижньої деталі, яка являє собою стрічку із синьої емалі, що охоплює емблему Генеральної прокуратури України.

На стрічці розміщено напис: "ПОЧЕСНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОКУРАТУРИ" літерами сріблястого металу.

Верхня частина стрічки виконана в кольорах Державного прапору України.

На зворотньому боці нагрудного знака знаходиться застібка кріплення до одягу та порядковий номер.

Розміри знака: 42 мм х 30 мм.

Знак виготовляється зі сріблястого металу, деталі золотистого кольору покриваються гальванічним золотом.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали