Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про затвердження нової редакції Статуту державного підприємства Уманського лікеро-горілчаного заводу

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 серпня 2018 року N 402

Про затвердження нової редакції Статуту державного підприємства Уманського лікеро-горілчаного заводу

Відповідно до статті 6 Закону України "Про управління об'єктами державної власності", підпункту 19 пункту 10 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року N 1119 (Постанова N 1119), на виконання наказу Мінагрополітики від 19 вересня 2016 року N 311 "Про внесення змін до примірного статуту державного підприємства, що входить до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України" (Наказ N 311) наказую:

1. Затвердити Статут державного підприємства Уманського лікеро-горілчаного заводу (код згідно з ЄДРПОУ 14216689, місцезнаходження: вул. Успенська, 27, м. Умань, Черкаська область, 20300), яке належить до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України, у новій редакції (далі - Статут), що додається*.


* Не наводиться.

2. Виконуючому обов'язки директора державного підприємства Уманського лікеро-горілчаного заводу Безпальку М. М.:

1) у двотижневий строк забезпечити державну реєстрацію Статуту;

2) у тижневий строк подати копію підтверджуючого документа про проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Державного секретаря В. Андронова.

 

Перший заступник Міністра

М. Мартинюк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали