Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження нової редакції статуту державного підприємства "Київмашсервіс"

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 квітня 2019 року N 338

Про затвердження нової редакції статуту державного підприємства "Київмашсервіс"

Керуючись Господарським кодексом України, статтями 6 та 7 Закону України "Про управління об'єктами державної власності", статтею 5 Закону України "Про Фонд державного майна України" (Закон N 4107-VI), статтями 14 та 15 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" та з метою приведення статуту Державного підприємства "Київмашсервіс" у відповідність до вимог законодавства України наказую:

1. Затвердити зміни до статуту державного підприємства "Київмашсервіс" (код за ЄДРПОУ - 36716107) шляхом викладення його у новій редакції (далі - Статут), що додається*.


* Не наводиться.

2. Директору державного підприємства "Київмашсервіс" Курбету А. О.:

у триденний строк з моменту видання цього наказу подати на державну реєстрацію Статут у відповідності до вимог Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань";

у триденний строк з дня державної реєстрації Статуту забезпечити надання до Фонду державного майна України належним чином завірених копій Статуту та опису документів, що надані державному реєстратору для проведення реєстраційної дії "Державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи".

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Голови Фонду

В. Державін
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали