Додаткова копія: Про затвердження нової редакції Статуту державного підприємства "Український державний центр по випробуванню та прогнозуванню техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва"

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 квітня 2019 року N 173

Про затвердження нової редакції Статуту державного підприємства "Український державний центр по випробуванню та прогнозуванню техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва"

Відповідно до статті 6 Закону України "Про управління об'єктами державної власності", підпункту 19 пункту 10 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року N 1119 (Постанова N 1119), на виконання наказу Мінагрополітики від 19 вересня 2016 року N 311 "Про внесення змін до примірного статуту державного підприємства, що входить до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України" (Наказ N 311) наказую:

1. Затвердити нову редакцію Статуту державного підприємства "Український державний центр по випробуванню та прогнозуванню техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва" (код згідно з ЄДРПОУ 00470252, місцезнаходження: 08654, Київська обл., Васильківський р-н, смт Дослідницьке, вул. Інженерна, 5), яке належить до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України (далі - Статут), що додається*.


* Не наводиться.

2. Директору державного підприємства "Український державний центр по випробуванню та прогнозуванню техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва" Оситняжському М. В.:

1) у двотижневий строк з моменту затвердження Статуту забезпечити державну реєстрацію Статуту;

2) у тижневий строк подати копію підтверджуючого документа про проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Державного секретаря В. Андронова.

 

В. о. Міністра

О. Трофімцева
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали