Додаткова копія: Про затвердження нової редакції Статуту державного підприємства "Український метрологічний науково-впроваджувальний центр "Зерноприлад"

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 березня 2019 року N 169

Про затвердження нової редакції Статуту державного підприємства "Український метрологічний науково-впроваджувальний центр "Зерноприлад"

Відповідно до статті 6 Закону України "Про управління об'єктами державної власності", підпункту 19 пункту 10 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року N 1119 (Постанова N 1119), на виконання наказу Мінагрополітики від 19 вересня 2016 року N 311 "Про внесення змін до примірного статуту державного підприємства, що входить до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України" (Наказ N 311) наказую:

1. Затвердити Статут державного підприємства "Український метрологічний науково-впроваджувальний центр "Зерноприлад" (код згідно з ЄДРПОУ 13874060, місцезнаходження: вул. Жуковського, 15, м. Одеса, 65026), яке належить до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України, у новій редакції (далі - Статут), що додається*


* Не наводиться.

2. Директору державного підприємства "Український метрологічний науково-впроваджувальний центр "Зерноприлад" Вержбовському О. К.:

1) у двотижневий строк з моменту затвердження Статуту забезпечити державну реєстрацію Статуту;

2) у тижневий строк подати копію підтверджуючого документа про проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи.

З. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Державного секретаря В. Андронова.

 

В. о. Міністра

О. Трофімцева
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали